Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető,Hogy egyszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető,Hogy egyszer a rosszlányok.hu-n nehéz lesz eljutni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
Már a huszadik lányt fogja hívni a férfi de az sem fog tudni neki időpontot adni csak a következő hónapra?Annyian fogják igénybe venni a szolgáltatásaikat?Mert nőni fog a magányos emberek száma?

2021. márc. 7. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Kérlek a hamis infókat ne terjesszed, mert senki nem kíváncsi rá, akkor menjél fb-re. Érdekes módon én tegnap hívtam fel egy rosszlányt, és már aznap fogadott. Elhiszem jó érzés trollkodni, te mint incel ember, de hamis infókat nem kellene mondanod.
2021. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 én nem azt mondtam hogy most nehéz,hanem azt kérdeztem hogy a jövőben nehéz lesz e?Kérdeztem,nem tényként állítottam hogy nehéz lesz.
2021. márc. 7. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A prosti nem hvatalos munkát végez, nincs rájuk hatással a Covid, kivéve ha elkapják maximum kihagynak pár napot azt cső.
2021. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 nem a covidra gondoltam,hanem hogy elképzelhető hogy olyan mértékben fog növekedni az ügyfeleik száma hogy nem fogják győzni őket?Ezt nem állítom,kérdezem,Hogy ilyen lehetséges e?
2021. márc. 7. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem lesz ilyen, ugyanis inkább a prostik száma szaporodik, nem pedig az ügyfeleké.
2021. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik. Nincs annyi szolgáltatásra “vevő” férfi a prostik összességére, hogy azok hetekre, hónapokra be legyenek majd táblázva.
2021. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Jó ha 1 ügyfele van manapság egy ilyen lakásos ringyónak. Annyian vannak már a ribik most is. És csak egyre többen lesznek, kuncsaftok száma viszont nem nő, csak néhány béna pasi nem talál magának csajt, a többség normális és talál!
2021. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

igen elképzelhető én itt vagyok 25évesen és akkorát csalódtam a nőkben a legtöbben hogy inkább kezdem tárgyiasítani őket (luk-nak tekinteni)

akkor az elvárása néhány nőnek hogy még ha jó pasi is lennék vagy inkább jó átlagos akkor is nehéz lenne.A legrondább nő is kap pasit vagy szexet simán.

A lényeg hogy bár még csak 1 nél voltam lehet csak prostihoz járós leszek még ha változom is akkor is.

Remélem valahogy biztosságosabb lesz ez az egész prostizás.

2021. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az élet iratlan törvénye, hogy a kereslet mellet a kínálat is növekedni fog. A magányos férfiak mellett azon nők száma is növekedni fog, akik alulmaradnak, a luxusélet hajhászásában - nem tudják kifogni az aranyhalat, aki finanszírozza a "létezésüket", elszalad mellettük az idő nem lesznek már kelendőek a sok fiatal, csinos friss husi között. Hangulatuk megkeseredik, a pasik pedig inkább a (még) életvidámabb, energikusabb fiatalabbakat fogják előnyben részesíteni. Idővel az influencerek korszaka is letűnik. A piac telítetté válik, nem fog tudni megújulni, így a patreonon, onlyfans-on és egyéb oldalakon pénzért látvány áruló csajok korszaka is leáldozik. Ugyan nyálcsorgató pasikból mindig lesz elég, de előbb-utóbb úgyis mindenkin úrrá lesz a testiségre való vágyódás, azaz a látvány már kevés. Különben is, minek fizessen digitális peepshow-ért, ha van valós is, vagy van valós ciciket nyújtó és meleg puncit adó prostitúció is. Mivel a nők nagy része arra rendezkedik be tinédzser korában, hogy ő egy gazdag pasi férje, vagy egy netes influencer lesz és emiatt a tanulást is abba hagyják, ráadásul a munka világ életükben büdös lesz nekik (legyen szó a Tesco árufeltöltőtől, a gyári melósig bármiről), csak ez az egy pénzkereseti lehetőség marad majd nekik.

Mivel a férfiak esetében az influencerkedés nem annyira opció, ráadásul elég nehéz terep (sok energiabefektetéssel jár, meg kell küzdeni a konkurenciával is és nagyon nehéz egy esetleges visszaesés után újra talpra állni) csak kevesen élnek ezzel a lehetőséggel, aki nem az marad a kétkezi munkánál. Ebből könnyebben lép előre, ha nincs mellette egy nő, aki visszahúzza vagy feléli az anyagi javakat. Ilyen tekintetben lépéselőnyük van, mivel a nők manapság erősen lenézik a gyári munkás pasikat, így nem is akarnak velük kapcsolatot - ergó; megmarad a pénzük. A saját anyagi bázis mellett a pasik megtanulják az önellátást; mosnak magukra, főznek magukra, takarítanak, stb, stb. Emellett jön képbe az, hogy a prostiknak köszönhetően pénzért puncihoz is juthatnak - ami sokkal kiszámíthatóbb anyagi környezetet biztosít. Nem élik le a vagyonukat, nem facsarják ki lelkileg, nem manipulálják, nem döngölik porba az önbecsülésüket.

Annyit keresni sosem fognak, ami miatt a nők szóba álljanak velük, a nők pedig maximalisták és nem fognak lejjebb adni az igényeikből, így marad a spirál és előbb utóbb az elvárásaik helyett az erkölcsüket engedik el .... kerülnek kupikba, útszélre, vagy hirdetnek majd a rosszlányokon.

Én 22 éve járok qrvákhoz, ebben volt egy 7 éves kihagyás (barátnő miatt). Ez a 7 év volt anyagilag a legmegterhelőbb szakasza az életemben, lelkileg padló, idegileg kimerítő, mentálisan mélypont. 2004-ben az akkori cgc-n 200-250 lány hirdetett, 2012-ben 1000 környékén voltak a rosszlányokon, manapság 2000-2200 környékén járunk. A novekedés folyamatos. A puncson is egyre több a lány, ahogy a Tinder is telis tele van egyre több és több aranyásóval és pótkerekes anyukával.

2021. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!