Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltudok elvezni tole?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudok elvezni tole?

Figyelt kérdés
A parom ha elkezd nyalni, nem nagyon erzek semmit, meg csak be be buszilt nekem es nyalt folyamatosan nem csinaltuk, de olyan erzes ha csinalja mintha az ujjaval egy picit feluletesen simogatna. Fog menni? Bennem van egy felsz, hogy nem fog sikerulni ha arra jut a sor

2021. márc. 7. 19:03
 1/10 anonim válasza:
88%
Nekem nem sikerült soha akárki akárhogyan nyalt, pedig sokan annyira mondják milyen jó úgy. Szerintem velem van a baj nagyrészt 😀de én már elengedtem ezt a dolgot.
2021. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nos, ez van amikor meg mindketten eretlenek vagytok a szexhez. O nem tudja mihez es hogyan nyuljon (miert is tudna, hiszen nem az o teste), te meg egyelore nem tudod iranyitani hogy neked hol es hogyan jo.


Kezdetnek en inkabb egymas simogatasat ajanlanam, kolcsonosen iranyitva a masikat.

2021. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Várjál. Most szeretkeztetek, vagy még nem?

Kicsit érthetetlen a szöveg:D

2021. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt így ennyiből nem tudhatjuk, fog-e menni. Van olyan nő, aki egyáltalán nem képes rá, meg azért az se mindegy, mennyire ügyes a pasi
2021. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a csikló? Akkor ki kéne próbálni.
2021. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Kicsi vagy még ehhez!
2021. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt mar orgazmusom, azzal hogy izgatta a csiklom, es teny hogy meg nemtudjuk hogy kene.. Ezert tettem fel a kerdest. En is segitettem mar neki, es o is nekem de valahogy nemtudom hogy kene ehhez viszonyulnom
2021. márc. 7. 21:14
 8/10 A kérdező kommentje:
+tobb mint egy eve vagyunk egyutt, o 16 en 15
2021. márc. 7. 21:15
 9/10 anonim válasza:
100%
15 ?????????
2021. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

15. Szerintem egy ev parkapcsolat utan, egy ideje pettingelve nemtul sok ez a kerdes.

2021. márc. 8. 23:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!