Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jelentettem neki semmit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jelentettem neki semmit? Egyáltalán semmit?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm, már régóta megőrültem érte, de nem akartam lépni, mert tudtam hogy nagyon nem egy színvonal vagyunk. Aztán pénteken este néhány barát feljött hozzám iszogatni, beszélgetni, aztán szép lassan mindenki hazament, még 8 előtt. Ő ott maradt, én mondtam neki hogy menjen, mert baja lehet belőle esetleg ha 8 után mászkál, de ő maradt, flörtölni kezdett velem, először nem hittem el ezért vissza fogtam magam, de megcsókolt és utána már nem bírtam visszafogni magam. Bizonyosan életem legcsodálatosabb szexe volt, gyengéd volt, gondoskodó. Elképesztő gyönyör volt, reggel későn keltem, már nem volt ott, elment, és elvitte a pótkulcsom. Másnap visszakértem a kulcsot, és meg akartam csókolni, de hátra hőkölt. Azt mondta hogy csak szex volt, semmi több, részegek voltunk, ő kanos, és ennyi, megesik. Éreztem én hogy ez túl szép volt hogy igaz legyen. De biztos neki ez csak szex volt, és semmi mást nem jelentett?

2021. márc. 7. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján amit írsz ez bizony csak szex volt neki.
2021. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
miert jelentettel volna barmit is? ket szep szo utan szettetted a labad, az ilyennel nem szoktak komolyan tervezni a ferfiak😏
2021. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta konkrétan, szerinted?
2021. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta mit akart, nem? Szerintem csak jobban tudja a pasi mit akart - és ahogy azt közölte is veled - mint mi akik itt ülünk a monitor túloldalán.

Tudta hogy odavagy érte, csúnyán kihasznált, mert kanos volt, dugni akart és kész, te meg kis liba felajánlottad magad. Ne gondolj bele többet mint ami volt - megdugott kanosak és kész. Ha te is eljutottál a csúcsra és élvezted akkor jó, de ennyi volt a story. Fordulj arccal inkább azok felé akiknek nem csak 1-1 kóbor numerára kellesz.

2021. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen ennyi. Ha komolyan akart volna nem dug meg 5.perc után és lép le.
2021. márc. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Butus kis liba vagy. Remélem, legalább te is elélveztél! Akkor nincs semmi gond, te is akartad, ő is. Miért nem vagytok egy színvonalon?
2021. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

En csak a potkulcsot nem ertem. Azt szerintem pofatlansag elvinnie egy szerelmes lovagnak is.

Mivel elvitte es vissza kellett kulon kerned, esetleg ezen megsertodott. De inkabb tobbszor ismetelt szexben gondolkodhatott.

2021. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem azért vitte el a pót kulcsot, mert úgy érezte te is szeretnéd az időnkénti össze bulyást. Felelőség nélkül.Ha még sem így van,vagy nem adja vissza a kulcsot, cserélj zárat.
2021. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!