Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, leírjátok részletesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, leírjátok részletesen az első "nagy farok élményeteket"?

Figyelt kérdés

Azt biztosan tudom, hogy nagyon sok férfit érdekelnek ezek a történetek, köztük engem is. Biztos sok nőben felmerül a kérdés, hogy mit lehet ezen elmesélni ezért írok pár tippet.

Mielőtt arra került volna a sor, hogy érzed vagy látod a farkát, kiderült-e valahogy, hogy nagy van-e neki? Ha igen, hogy derült ki?

Amikor először megláttad, izgatóbban hatott rád mint egy átlagos méret?

Teljesen keményre felállt neki?

Kapcsolat lett belőle, vagy kaland?

Biztos sok mindent lehet még írni de most ennyi kérdést írok.


2021. márc. 8. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
nagy volt
2021. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyire érdekel. Nem lehetett előre látni, akkor derült ki, felállt neki, kaland lett belőle (eleve annak indult), főleg hogy pár perc alatt elélvezett és azt sem csinálta jól. Akkor meg minek ismételni.
2021. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
vibri ér?
2021. márc. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Amikor felállt neki és úgy láttam, mondtam, hogy “bocsi, de öltözzünk, ezzel én biztos, hogy nem...” Ne kérdezz privátba méretet, nem méregettem, elég volt látni.
2021. márc. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Kb 20 körül voltam vagy tizenx


A sráccal haverkodtunk alapbol, amolyan barátfélék voltunk, ő hoval idosebb tapasztaltabb volt, asszem 27 körül.néha pettingeltünk, szexuálisan "szórakoztunk", neki olyan nagy van és vastag, hogy nem lehet körbefogni, azaz ha megfogod nem ér össze a hüvelykujjad a többivel 4-5cm marad nyitva.

Szóval a Körmérete sacc 18-20cm.


A sràc tudta magàrol eleve hogy be se tudnà tenni, probálkoztunk ugyan nèha, de nem ment.


Aztán kèsőbb, mikor voltam már több sràccal ujra talàlkoztunk és akkor már képes volt a hüvelyem befogadni.


Hátulról állva csináltuk, nagyon de nagyon lassan egyre bejjebb, és soha de soha nem éreztem olyat mint előtte, hogy a hüvelyfal minden egyes részében érzem a farkát nagyon kellemesen feszít mindenhol egyáltalán nem fàjt, szèp lassan behatolt teljesen és nem kezdte mozgatni sem, és ahogy kezdtem majdnem elmenni, csak ennyitől(:D), jött a hüvelyben valami lüktetés, és a srác már nem is birta érezte ő is, és már elment ő is.


Egy olyan élmény amit persze soha nem kapok meg ujra csak ha vele "szeretkezem"ujra, de ugye élnek halnak érte a nők, megkap bàrkit bármikor..azaz ugy nagyon nem keres engem..

2021. márc. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*20 éves körül voltam vagy tizenx
2021. márc. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Jó ilyeneket olvasni. Ez bizonyítja, hogy a "nem fontos a méret" a legnagyobb hazugság. "de ugye élnek halnak érte a nők, megkap bàrkit bármikor" Nem véletlenül :D Gondolom már elterjedt róla, hogy nagy farka van.
2021. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
hogyne lenne fontos a meret.. csajom szo szerint leirta hogy jobban elvezi a vibrijet mint a farkam, csak mert nagyobb🤔
2021. márc. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

23 éves pasi volt, átlag magasság, nem gondolkodtam rajta mekkora van neki, meglepetésként ért.


Eljutottunk az ágyig, felállt neki keményre és akkor találkoztam életemben először vastag farokkal.

Nem ment be könnyen, időbe telt mire ellazultam és kellőképp nedves lettem, pedig előtte is izgatott.

Utána is éreztem milyen vastag, feszített de izgalmi állapotban nem foglalkoztam vele.

A második menet előtt már fájt a puncim, és közben sem volt már olyan kellemes mint elsőre.

Fogalmam sincs mekkora méret lehett centire, saccra 15-16 centi hosszú, vastagságra 5 centi.

Jól használta, élveztem, nem csak reszelt vele... de ez a vastagság nem nekem lett kitalálva.

Kaland lett csak belőle, de nem a mérete miatt. 29N

2021. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Annyira nem fontos a méret.evidens, hogy nem ilyen pasik vesznek körbe, de a mostaninak sem kicsi, de körbeérhető, mégis jo vele a szex, percek alatt elmegyek ha én irányitok.

Kellene a fenének hűtlen pasi amúgyis.

2021. márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!