Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem a párotokkal, hanem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem a párotokkal, hanem mondjuk egy jó baráttal alszotok egy ágyban, akkor össze bújtok, vagy tartotok egy bizonyos távolságot?

Figyelt kérdés

Azonos nemü, illetve ellenkező nemü barátnál más és más? Ha egy haver fiúnál alszok, akkor ha mondjuk kifliben alszunk, biztos akar majd valamit?


19/L


2021. márc. 8. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha van párom, nem alszom mással egy ágyban. Ha nincs, csak olyannal akivel szivesen csinálnék mást is az ágyban alváson kívül..

19L

2021. márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem biztos, de ha odatolod a segged tutira feláll a farka. Én is csináltam már ilyet... 😁
2021. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mármint úgy érted, hogy ha nincs az embernek párja, és úgy alszik együtt valakivel, akkor az miben más, mintha a párja lenne az illető, igaz? Természetesen a párom mellett nem alszok egy ágyban más férfival, még ha baráti összejövetelen úgy is jön ki, hogy együtt alszunk, mindig úgy fekszünk hogy lány legyen a lány mellett, hiába vagyunk ezer éves barátok és 100%-ban csak barátok, tök kényelmetlen lenne srác mellett aludnom, ha van párom. Barátnővel simán alszok együtt, nem bújunk össze, de nem is fekszünk ki az ágy két végébe. Ha egyedülálló vagyok, akkor akár csak az első válaszoló, én is olyan férfivel alszok együtt, akivel amúgy szívesen le is feküdnék. Nem azt mondom, hogy ha úgy jön ki, akkor nem aludnék egy közömbös haver mellett, de akkor egyértelműen jelezném, hogy bocsi, így van csak hely de nem szeretnék semmit, ne legyen kellemetlen. Ha valakihez közel bújok, odanyomom a fenekem akkor szexelni akarok, szerintem ezt minden pasi is így értelmezi, szóval akkor csináld, ha hasonló terved van, nem csak húzni akarod, hogy vajon mi lesz ha hozzá dörgölőzöl.
2021. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
#3-as, mintha én írtam volna - mindenben egyetértek!
2021. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ottalvós házibuliban gyakran aludtunk hárman-négyen egy ágyban, és piásan nem nagyon foglalkoztunk vele ki mellé ájulunk be. Volt hogy reggel arra ébredtem, hogy egy kemény farok nyomódik a seggemhez. A legszebb, hogy a gazdája meg aludt... 😂
2021. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Azzal bújsz össze akit szeretsz, vagy akarsz tőle valamit, vagy a másik fél akar. Szóval ha haversrác akkor tuti eszébe fog jutni kicsit több is legyen. Kivéve... na hát igen, az már más történet.

Az #5-ös által leírt megint speciális eset, amikor részegen beájulsz akkor nem gondolsz másra csak horpasztasz reggelig :) Eh, oldhatnák már azokat a fck korlátozásokat.

2021. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, hogy ottaludtam fiú havernál amikor volt párom, de szigorúan külön ágyban aludtunk mindig, vagy ő a földön én az ágyban, soha nem együtt.
2021. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Összebújni csak azzal szoktam akivel többet akarok.
2021. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!