Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem kívánom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem kívánom szexuálisan a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, tényleg! Nem tudom mostmár elképzelni nélküle az életem, de szexuálisan egyáltalán nem kívánom, valahogy nem izgat fel a teste látványa, a szexi, flörtölős beszéde, semmi amiért régen azonnal álltam. Heti 2 viagrával igyekszem túlélni fél éve, de ez nem egészséges. És kezdi észlelni a dolgot mert szerinte valami nem ugyan olyan, és folyton kérdezi hogy mi a baj, meg hasonlóak. Mit kéne tennem? Biztosan nagyon megbántanám vele ha elmondom hogy nem kívánom.

2021. márc. 8. 08:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Csak őt nem kívánod vagy úgy magát a szexet nem?
2021. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%
Meghízott?
2021. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De a szexet kívánom, csak ő nem izgat fel. Nem, inkább talán kicsit fogyott, de semmi drasztikus.
2021. márc. 8. 08:37
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Add meg a számát... 😉
2021. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts. Találhasson egy olyan férfit aki odáig van érte. Ennek a színészkedésnek semmi értelme. Itt a példa hogy a férfiak is alkalmaznak olykor színlelést. Ami szerintem elfogadhatatlan egy párkapcsolatban.
2021. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

Wow de jófejek a kommentelők, mindenki azonnal szakítani akar, meg egyből hízásra gondol....


Szerintem minden problémát meg kell tudni beszélni egy párkapcsolatban, ha azt akarjátok, hogy működjön. Még ha kellemetlen is, beszéld meg vele. Persze csak óvatosan. Ne azt mond, hogy nem kívánod, hanem hogy bevezethetnétek új dolgokat. Attól függően hogy pl. te mire izgulsz fel. Pl. szerepjáték, bdsm, szokatlan helyszín a szexre, spontán alkalmak, szexi üzenetek egymásnak. A hosszútávú párkapcsolat előnye hogy jól ismered a másikat, így tudod mi az ami felizgatja őt és mi az ami nem. Szerepjáték alatt sokmindenre lehet gondolni például. Lehet egy szexi doktornő, domina, rendőrnő, akármi, de olyat is játszhattok, hogy felvesz egy parókát ami másmilyen mint az ő haja, máshogy sminkeli ki magát, más stílusú ruhát vesz fel, és ahhoz egy személyiséget is... Végtelen számú játékot lehet játszani ami kicsit feldobná a szexuális életeteket. Remélem segíthettem!

2021. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

"de szexuálisan egyáltalán nem kívánom, valahogy nem izgat fel a teste látványa, a szexi, flörtölős beszéde, "


Ezek után mit lehetne mást tanácsolni? A csaj kacérkodik vele a leíras alapján, csak ő nem vevő rá.

2021. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem ne csinálj semmit, egy idő után feladja, megszokja és ennyi. mond meg hogy nem kívánod,nem tartod szexinek, hidd el nem hagy el. a nőknek nem kell a szex, csak színlelik,de rohadtul nem vágynak rá, még meg is fog könnyebbülni hogy nem akarod döngetni. Havonta adj neki egy bizonyos összeget kárpótlásért és vele marad!
2021. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kapcsolat halálra van ítélve.
2021. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

" hagy el. a nőknek nem kell a szex, csak színlelik,de rohadtul nem vágynak rá"


Ha ez saját tapasztalat akkor az hatalmas szégyen rád nézve.

2021. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!