Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is azt gondolja jobb lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is azt gondolja jobb lett volna inkább nőnek születni mert ők bármikor szexelhetnek lehet kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Férfiaknak olyan nehéz. Ha nő lennék nem szenvednek szex hianyban és biztos boldog párkapcsolatban élnék. Meg szerintem jobb a punci mint a farok. Gyúrni sem kéne legalább.

#nő #élet #Sz x
2021. márc. 8. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Jah bármikor találnának valakit aki csak megdugni akarja, meg egy rakás hülyét, normális pasit viszont nem. Legyél az utóbbi kategória (és merj kezdeményezni) s lehet kapcsolatod neked is.
2021. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyik nemnek sem könnyebb vagy nehezebb. Más a fontossági sorrend. Míg neked valszeg az elsődleges a kielégülésed, egy nőt más foglalkoztat. A boldog párkapcsolatról nem sok fogalmad lehet ha azt hiszed elég hozzá egy punci.
2021. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze ha pi*a van a lábad közt akkor csak úgy özönlenek a farkak és nem kell magunk megerőltetni. :D Ne nevettess már. Igényesség is van a világon, nem boldog boldogtalannak teszi szét a lábát egy nő sem, ugyan annyira meg kell legyen a kölcsönös szimpátia mind a két fél részéről. A nőknek szerinted nem kell igényesnek lennie? Ez olyan mintha én azt mondanám, hogy de jó annak aki pasi, mert nem kell szőrtelenítenie. Kb ennyi logikai alapja van annak amit írtál. Meg a boldog párkapcsolat se magától jön, abban is résztvesz egy férfi is, aki teszem azt ha egy agresszív alkoholista, már nem lesz annyira boldog a kpacolsat a női oldalról se..
2021. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Én nő vagyok, de ugyanígy gondolom. Bármikor van farok szexre. Igaz, normális pasi nincs, aki van az foglalt. De sebaj, így van lehetőségem annyit szexelni amennyit csak akarok, és nem kell rosszul éreznem magam ha megkívánok egy új pasit. Kapcsolatban ez már nyilván nem mehetne így... 😉
2021. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyeneknek mint a kérdező, kívánom is hogy nőnek szülessen következő életében. Majd kétszer is meggondolja ezt a hülye kijelentését :)
2021. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Én szívem szerint férfiként, úgy éltem volna, vagy úgy élnék, hogy mindenféle elkötelezettség nélkül dugnék nőket. Többet is, váltogatva, beosztva. Nem érdekelne, ha buta, vagy pazarló, vagy akármi. Legyen jó teste, csinos pofija stb. Amelyik nem volt nagy szám, azt többet nem hívnám. Aztán élném az életem. Ugyebár ez átlagos férfiként felejtős, scifi kategória.

Viszont átlagos nőként simán kivitelezhető lenne. Csak éppen a nők nem erre vágynak, ők pont hogy el akarnak köteleződni, hiszen szexet bármikor kapnak. Ők a madarat akarják megfogni.

Mindenki arra vágyik, ami nem áll a rendelkezésére.

2021. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Persze, kívülről látva egy nőnél mindig sorban állnak a pasik, de biztos vagyok benne, hogy ezeknek a nagy része csak éppen kanos és valakit nagyon meg akar már dugni, azért "ismerkedik". Te nőként lennél olyan igénytelen, hogy az összesnek szétteszed a lábad, mert itt a lehetőség? Gondolom, most azt mondanád, persze, de szerintem ha már tizedik sukárfijú írna rád, hogy "szija tecesz akarsz dugni" akkor talán unnád.
2021. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Én nő vagyok, de szerintem farokkal egyszerűbb az élet, mint nekünk, akiknek csak egy lyuk van a lábunk között. Igaz, most itt elsősorban nem a szexualitásra, de még csak nem is a párkeresésre gondolok, hanem úgy általában a mindennapokra a társadalmi elvárásoktól, előítéletektől kezdve az otthon elvégzendő feladatokon át az iskolai, munkahelyi kiválasztási, előmeneteli lehetőségekig. Ettől függetlenül persze most már nem akarok pasi lenni, eszembe sem jutna nemet változtatni. Pláne mert szexuálisan kizárólag a férfiak vonzanak. :)
2021. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Pasinak sokkal könnyebb. Rántanak magukon kettőt oszt el is mentek. Én meg szenvedhetek egyedül.
2021. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, azért gondolod így mert te férfi aggyal gondolkozol. Ha csak a szexet nézem sem könnyebb egy nőnek.


Eleve nehezebb elérni az orgazmust, rengeteg az olyan férfi, aki ki-be dugdossa, 2 perc és falnak fordul. Ahhoz hogy magasszinten élvezhesd a szexet, megfelelő partnerre van szükség. Ami bizony a tűt keresni a széna kazalban esete.

Sokan csak kihasználni akarnak nőként, lekezelnek, alsóbbrendűnek tartanak, kizárólag a nemi szerveddel akarnak közelebbi kapcsolatba kerülni. Így is jól hangzik?

2021. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!