Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nagyon vékony fiú egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon vékony fiú egy lánynak sem fog tetszeni?

Figyelt kérdés
Örülnék ha szálkásan lennék izmos de 1 gramm nem jön rám.
2021. márc. 9. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Aki a külsőd alapján ítél az olyan is.
2021. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
De biztos lesz olyan
2021. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Miért ne tetszhetne? Viszont azt lásd, hogy egy picsogós, önbizalomhiányos, kezdeményezni képtelen... na igen, az elég kevés nőnek fog tetszeni. Értsd: nem a testalkatoddal van a baj.
2021. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

A vékonyságot mással is lehet kompenzálni, bár nyilván előnyösebb lenne, ha izmos/sportos/szálkás alkatod lenne, mert azzal több/jobb nőknek tetszenél általában.


De hidd el egy jó dumájú, magabiztos, tökös, menő, anyagilag rendben levő vékony srácnak is valószínűleg nincs gondja a csajozással, tehát nálad nem csak az izom hiánya a gond.


Izom pedig azért nem jön rád, mert nem tanultál még meg jól edzeni és nem is ettél eleget, amikor edzettél. Amikor kinyitnak az edzőtermek, akkor kezdj el járni súlyzózni és mellé egyél eleget, amennyiket szakportálokon is ajánlanak.

2021. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Én ismerek nagyon vékony pasit (értsd 180cm körüli és jó ha van 60kg). Boldog házasságban él, gyereke van stb. Nem jelent ez semmit, ha megtalálod a megfelelő partnert.
2021. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
De egy anorexiás gebe csajnak :D
2021. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
6. Nem tudom ezt miért írod, a vékony csajok általában izmos, sportos alkatú srácokkal vannak együtt többnyire. Ha nem is a kigyúrtakkal, de legalább atletikusakkal.
2021. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem-nem 7-es.

A vékony, pénzéhes, felszínes rbancok vannak ilyenekkel. Aztán párszor agyonverik őket az idegbeteg állat pasijuk és megjön az eszük. Akkor rájönnek hogy jobb a saját súlycsoporttal (szó szerint) kezdeni mert akkor legalább van egy kis esélyük..

2021. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
DE A KÖVÉR NŐKNEK kellesz
2021. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Kövérnek miért kellene? Én normál alkat vagyok de egy vékony pasi nekem sem kellene még attól félek ketté töröm lovaglás közben xd
2021. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!