Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen "farkas" kérdésekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "farkas" kérdésekre tényleg nők válaszolnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek azoknak, akik olyan kérdésekre válaszolnak, mint pl. Lányok, milyen farkat szerettek?, Lányok, mekkora az ideális méret? és egyéb nőknek szóló nemi szerves kérdések, hány %-a tényleg nő és hány %-a férfi, aki nőnek adja ki magát és veri a gép előtt?
2021. márc. 9. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Több, mint a fele
Kevesebb, mint a fele
46 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nők is szoktak de ritkán. Ugyanis ők leírják az igazságot és a fiúcskák lepontozzàk.
2021. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
azért nem kell mániákusan minden kérdés/válasz mögé harmincéves incel szűzfiúkat képzelni.
2021. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Több mint a fele troll kisfiú aki jónak érzi behazudni hogy neki 25 van és elb-szni más kedvét hogy kicsivel nem megy semmire.


Mondjuk aki ilyen kérdést tesz fel az is vagy alapból trollkodik és provokatív kérdésnek szánja - amit bezzeg nem törölnek a moderátorok de az értelmes választ igen, na mindegy - vagy tényleg olyan kis buta hogy mondhatni meg is érdemli. Nem is értem 14 éves kisfiúk mit keresnek itt.


Aki meg behazudja hogy neki nagy van, azt sem tudom mit kap. 1. Úgy sem hiszi el senki 2. Csak ettől még nem lesz neki nagy 3. Ha egy hlye liba beveszi személyesen úgy is körbe röhögi 🤷🏻‍♀️

2021. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Sok a farokmániás nő.
2021. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Farokméretes kérdésnél kommentelő csajjal ismerkedtem már meg, taliztunk, szexeltünk. Úgyhogy vannak csajok is, a gép mögül ők is nyíltan kommunikálnak faszról és punciról. Az más kérdés, hogy sok a kamus troll is...

38F

2021. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
A többségük incel csaj akiket pár numera után dobnak mert a szép pofikájukat, és a nagy mellüket leszámítva értéktelenek, és több kárt okoznak a férfiak életében mint hasznot.
2021. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Eleve nem több szerintem a GyK ezen rovatában a nők aránya 15-20%-nál, mivel pár nap után sikítva menekülnek az özönlő "ismi" meg "belülnél, van kedved" dickpicekkel kísért üzenetek miatt. A napi legalább 5x farokméret kérdéseket meg már alapból skippelik, szóval én olyan 5% alattira becsülném a válaszolók között a nők arányát. Amúgy a válaszból elég jól lehet sejteni ki az és ki nem.
2021. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha arra szavazok, hogy "több, mint a fele", akkor azt állítom, hogy a válaszok több mint fele nőtől származik, vagy azt, hogy a válaszok több mint fele férfi válasz?
2021. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Valaki jol leirta. Vagyunk nik de a farokmeretes kerdeseket alapbol szkippeljuk.
2021. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#8, azt állítod, hogy több, mint a fele férfi.
2021. márc. 9. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!