Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik az a póz ahol legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a póz ahol legjobban ingerelve van a csikló?

Figyelt kérdés

Sosem volt még orgazmusom szex közben és már nagyon elvagyok szomorodva miatta

L


2021. márc. 9. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
69
2021. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Akár lovagló ha kicsit hátra dölsz !
2021. márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lovaglóban megy


22

2021. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lovagló. Amúgy elmondanám NINCS minden nőnek hüvelyi orgazmusa, vagy éppen aktus közben. Ha rágörcsölsz akkor pláne nem lesz. Engedd el magad és élvezd s mutasd meg a pasidnak te hogy tudsz utána eljutni a csúcsra.
2021. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4es tudom, csak az van bennem, hogy pont én vagyok "selejtes" hogy beleesek azokba akiknek nincsen...

Szomorú vagyok megmondom őszintén, de megpróbálom teljesen elengedni magam, már csak ebben bízom.

2021. márc. 9. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jókat írtak. Nem vagy selejtes. Ezt is tanulni kell. Próbálgatni, akár más behatolási szög, mélység, tempó, melyik a jó neked.


Lovaglóban is lehet kissé előredőlve, ekkor súrlódik a csikló is. Van aki nem szereti pl a guggolós fel-le módszert mert ott a csikló nem kap izgatást, kivéve ha kézzel rásegítenek. Kanapén is jó tud lenni a lovaglás, amikor a férfi ül. Esetleg teljesen lefekszel hasra, kispárna a szeméremdombod alá, terpesz és a párod hátulról hatol be. Ez is jó tud lenni. Ne add fel.

2021. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagy selejtes, ezt felejtsd el. Én is ezen stresszeltem magam, nem is keveset. Minél jobban ráfeszülsz, annál nehezebben fog menni. Tudom, hogy kb lehetetlennek tűnik, de próbáld meg ezt elengedni, és ellazulni. Kísérletezzetek, többféle technikát próbáljátok ki. És bátran merd kimondani, hogy mi tetszik. Jó pár év tapasztalat után sem voltam képes hüvelyi orgazmusra, sehogy sem. De nem igazán zavar, hiszen annyi más módja van. Pózokról annyit, hogy a legtöbbnél simán tudod magadnak izgatni a csiklódat akár. Nekem is hosszú idő kísérletezése után sikerült belejönni.
2021. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!