Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt most mire véljem a szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem a szexpartneremtől, mit is szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Szakítás után túl sok ideig nyalogattam a sebeimet, és nem vágytam kapcsolatra. Emiatt mostanában összejárok egy sráccal, aki az a tipikus nőcsábász rosszfiú.. Nekem ezzel semmi bajom nem volt, hiszen csak testiséget akartam tőle. Bevallom most kezdem megkedvelni a srácot, pozitívan csalódtam benne. A telefonján véletlenül megláttam, hogy az én egyik instás képem a háttere. Ezt mire véljem? Nem mondtuk ki, hogy mi van köztünk, mert azt hittem a mi esetünkben ez egyértelmű, emiatt nem igazán értem a dolgot.
2021. márc. 9. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem jobb, ha nem is morfondírozol rajta.
2021. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell keresgélnie a telóban,rögtön meg tudja mutatni a haveroknak a szajháját.
2021. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát bármi lehet... az is hogy a te képeddel frenkizik a haveroknak ahogy a #2-es írja, meg az is hogy elkezdett érzéseket táplálni. Te valószínűleg ez utóbbit szeretnéd, hát akkor meg mi tart vissza hogy megtegyétek? Mármint lépjetek egy szintet? Dugtok, de tisztára mint a gyerekek hogy nem meritek az érzéseiteket vállalni.
2021. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
12 évesek....
2021. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
A dugás az megy, de még az agy nem nőtt ki...
2021. márc. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
5, ezek a mai fiatalok főbb ismerve. 😭
2021. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez elég fura. Hàny éves a srác?:D

A helyedben egy kicsit megijedtem volna ettől. Nem tudom mire vélni

2021. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztos van 25 olyan nevű nője mint te, így csak kép alapján tud beazonosítani.
2021. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy kis rbanc vagy miért hiszed hogy beléd szeretett??
2021. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Hát mert belém szeretett, tegnap megbeszéltünk mindent.🤷‍♀️

A r*bancozós meg sz*ajházós kommentelők pedig nyugodtan visszavehetnek, ahogy azok is, akik azt írták mellettem még sokakat d*gokat. Nem kéne egy kalap alá venni mindenkit. Nem vagyunk szar emberek, csak bénáztunk egy sort, ahogy a #3-as írta nem mertük vállalni az érzéseinket. Ennek is meg volt az oké. Köszönöm az érdembeli válaszokat, a fröcsögőknek pedig további kellemes szórakozást!

2021. márc. 12. 06:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!