Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncitágítás, öklözés hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncitágítás, öklözés hogyan?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek iszonyat nagy puncija van. Nagyon tág. De nem mély. A kezem simán bekapná a muffja, de nem tudom bejjeb tóni. Csak az ujjam végéig megyen be, a tenyerem már nem. Mert nem mély. Próbálkozzak ököllel belemenni? Ti hogyan csináljátok?

2021. márc. 11. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, de miért akarod még jobban kitágítani, ha már most is nagyon tág?
2021. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Öklözd ha akarod, ki mitől indul be, mi nem tudjuk innen megmondani hogy ti mit élveztek az ágyban, mire gerjedtek rá. Ezzel együtt: óóóóóóóóóóóvatosan, fokozatosan, a tágítás nem az amatőrök sportja, semmi erőltetés.
2021. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Én egyszer annyira felizgultam és nedves voltam hogy egyre több ujjam csúszott be magamnak aztán tenyér is. Izgató volt.
2021. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Jó tág akkor a feneked 3-as kisfiú :D
2021. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Hülyeség hogy csak olyan hosszú a hüvelye mint az ujjaid. Attol hogy a farkadnak tag a puncija, attol meg az ujjak végénél a tenyér megadak, mert ott már jóval szélesebb. Míg a farkad kb 3,5-4 centi széles, a tenyered nagy valoszinuseggel 7-9. Azért van kulombseg.
2021. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
#4 okes. Miért olyan hihetetlen ha egy nőnek a megszokottnál eltérő vágyai vannak? Persze a férfiak mások.. nektek mindent szabad.
2021. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Látszik a neved haver. Akkor máskor adtad ki magad pasinak vagy most adod ki magad nőnek. Válassz.
2021. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Sose adtam ki magam pasinak..De biztos vannak hasonló nevűek is.nem is akarom elrejteni a nevem, mi van benne olyan ami csak férfi lehet?
2021. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
Kép a punciról?
2021. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen férfiként dugni ilyen tág puncit?
2022. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!