Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési gondokkal küzdő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési gondokkal küzdő, esetleg impotens férfiak, nektek hogy viszonyultak a nők a problémátokhkoz, van kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem voltam még soha nővel. Szoktam maszturbálni, az elélvezéssel nincs baj, de nem érzem túl keménynek a farkam, vagy nem tart ki a sokáig a kemény merevedés. Remélem nővel nem lesz baj. De ha nem, attól rettegek, hogy ez miatt nem élhetek majd teljes életet, és nem lesz soha barátnőm, feleségem. Fiúk, férfiak, hasonló helyzetben nektek mik a tapasztalataitok?
2021. márc. 11. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy dolgot tudok erre mondani, igaz nő vagyok. Találkoztam 40es férfivel, hasonló problémával. Az a tanácsom, hogy járj végig mindent. Ha kell, orvos. Gyakorolj, tapasztald ki mire tudsz rendesen felizgulni. Semmiképp ne rettegj, mert az rá is nyomta a bélyegét az alkalomra.


40 évesen már nagyon gáz volt ez a szituáció, legszívesebben a föld alá süllyedtem volna, pedig nem is én vagyok a férfi. Te még tudod orvosolni a helyzetet, és javítani amin csak lehet.

2021. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Azt kihagytam hogy végül az örökös siránkozás miatt szakítottam vele, nem a farka miatt.
2021. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Normális szerető lány, egy kapcsolatban ezt megérti és elfogadja, hogy nem mindig kemény a farok, meg vannak egyéb megoldások is erre, hogy a lány kielégüljön. (Pl dildoval is ki lehet elégíteni, hogy te mozgatod neki). Egy igazi, mély, normális kapcsolat sokkal többről szól, mint a szex.

Viszont egyéjszakás kalandba, vagy szexkapcsolatban ott eléggé hamar lapátra fognak tenni, mert ott nincs meg az a lelki kötődés, amiért foglalkoznának veled. Ott keménynek kell lenni, minden esetben és sokáig bírni.

2021. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ezzel ráérsz azzal foglalkozni amikor majd ott tartasz. Előtte még van pár fázis - úgymint ismerkedés, szimpátia, vágy felkeltése stb. Élőben jobban fog állni, kivéve ha rástresszelsz, a teljesítménykényszer a legnagyobb potenciagyilkos!
2021. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Probald meg nem kiverni hetekig. Nekem is volt ilyen es ez valamennyit segit. Igy ha odakerulsz akkor kisebb ingerre sokkal jobban felall pl.

plusz ne stresszelj semmikepp ezen :)

2021. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha minden kötél szakad még mindig ott vannak a potencianövelők. Drága mulatság de ha heti 2-3x van szex egy kapcsolatban még simán megoldható.
2021. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy igazi, normális kapcsolat nem csak a szexről szól. És a szexben is nagyon sok mindent lehet csinálni a behatoláson kívül (orál, ujjazás, játékszerek, szerepjátékok stb).
2021. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szerintem veled semmi baj, csak túlaggódod. Másnak sem betonkemény a farka mindig, csak nem mondják.
2021. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a nyolcassal: a legtöbb férfinak nem full kemény a farka szex közben végig, csak nem szoktak erről beszélni. Túlparázod ezt a dolgot.
2021. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A potencianövelők nagyon hasznosak! Tapasztalat.
2021. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!