Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt azért csinálják velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt azért csinálják velem a férfiak szex után, mert nagydarab vagyok?

Figyelt kérdés
Azt azért tudni kell rólam, hogy elég masszív testalkatom van, husi és izom keveredve, illetve viszonylag magas is vagyok. Azt tapasztaltam, hogy szeretkezés után eddig az összes partnerem az én mellkasomra vagy karomra hajtotta a fejét, nem fordítva, mint a megszokott felállásban. Emiatt nem is tudom, egy kicsit hülyén érzem magam, mintha én lennék a férfi. Lehet, hogy ennyire maszkulinnak látnak? Vagy nem kell ezt túlgondolni, egyszerűen csak egy kedves gesztus?
2021. márc. 11. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
jó kérdés, nekem is voltak eléggé telt partnereim és mégis fordítva volt a felállás
2021. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Rasszjusaa??
2021. márc. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan azért.
2021. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez csak egy kedves gesztus. Talán legközelebb 'előzd' meg a partnered és bújj oda hozzá te. Lehet, hogy mivel te nem teszed meg, ők kezdeményezik az összebújást:)
2021. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha maszkulinnak, férfinek tartanának akkor nem akarnának meg...ni. Inkább csak így jön ki a lépés, ez az adott helyzetben nekik a kényelmes testhelyzet. Max. annyi van benne, hogy egy 150 cm-s, 40 kg-s lánynak nem hajtod a mellkasára a fejed mert nem akarod neki nyomni.
2021. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Védelmet talälnak melletted.
2021. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ezt túlgondolni. én a kifejezetten vékony páromra is imádom odahajtani a fejemet. egyszerűen szuper jó dolog közvetlen közelről érezni a másik testét, és a fejünkon (arcunkon) találhatók a legérzékenyebb érzékszerveink.
2021. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért hajtják rad,mert gondolom alul vagy

Légy felül akkor te hajtod

2021. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért hajtják a mellkasodra a fejüket? Hát mert ciciiii : D
2021. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
Azt akarják, hogy dugnd meg őket.
2021. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!