Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet “megtanulni” hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet “megtanulni” hogy meddig jó a barátnőmnek, milyen “mélyre” tegyem?

Figyelt kérdés
Lovaglóban sokszor megmutatta általában úgy megy el, de én kutyába pl mindig túl “erőszakos” vagyok és kellemetlen neki. Valami jobb póz ahol nehezebb olyan mélyre menni? Bármilyen, ötlet tanács, jöhet. Ő azzal szokott viccelni hogy rajzol egy vonalat a farkamra, de nyilván nem ilyesmi tanácsot várok.

2021. márc. 11. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Csináljátok oldalasban, úgy általában kompenzálni lehet a hosszt és nem fáj neki.

Csak a lány feküdjön oldalt, te pedig legyél félig rajta.

2021. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy figyelsz rá, ha érzékeled kellemetlen neki akkor simán nem tolod olyan mélyre ennyi. Az tény hogy hátsó megközelítés azok közé tartozik ahol aztán tényleg jó mélyre lehet, de a közben is lehet figyelni hogy jó a partnerednek.
2021. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szemből álló, ha testméretileg passzoltok hozzá
2021. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaja a szemből állva is nagyon jó, vagy a lány üljön le az ágy szélére te pedig térdelj
2021. márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szemből álló annyira nem jó nálunk mert a csípője kb a combom közepéig ér. De úgy próbáltuk hogy így a falnál állva tartottam, és az jó volt, bár mostanában inkább ilyesmi élményért a komódra szokott “felülni” és az tökéletes, és élvezetes.
2021. márc. 11. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!