Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális kényeztetés nyújtásánál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális kényeztetés nyújtásánál mennyi idő után szokott elfáradni szátok Lányok?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy nem bírtátok tovább? Mit csináltatok?
2021. márc. 12. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szám nem, a nyakam, vállam, hátam inkább.

Sose mértem stopperrel az időt.

Abbahagytam és folytattuk másképp.

2021. márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ameddig jól esett. Sosem kínoztam magam, ha már meguntam abbahagytam. Ha már nem esett jól nem csináltam.
2021. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szám nem szokott elfáradni, inkább a nyakam. Negyed óra után már szerintem elkezd fájni
2021. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a torkom és a lábam szokott fájni közben. Szerintem nekem is kb negyed óra múlva kezd fáradni/fájni, egyszer hagytam csak abba, akkor egy óra után.
2021. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj a szám akkor a nyelvemmel ajkaimmal szoktam kicsit játszani körözni a makkján, vagy a kezemmel, vagy beleülök, ha épp fekszik.
2021. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért fáradna el, ha csináltak mar neked akkor igen rossz lehetett a partnered.

A szopas nem csak abból all hogy a szám nyitva és csak bologatok.

Nyalogatni kell hosszában és ráköpni :)

Szopogatni, cuppogtatni a heréket, a játékos nyelvemmel simogatni ez egész f....t.

2021. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy csinálom.

Sima szopás, nyalogatás mehet sokáig, volt már szerintem több mint 1 óra is.

De keményebben szopatva, mélytorkozva megfájdul a torkom, állkapcsom egy idő után. Mondjuk azt a pasik se szokták sokáig bírni :D

2021. jún. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!