Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Törtent má olyan veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törtent má olyan veletek, hogy amikor a puncihoz dörzsöltétek a farkatok akkor egyből elmentetek? Vagy lányok, volt már ilyen tapasztalatotok pasival?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egyből, de volt már, hogy én voltam felül és csak "csúszkáltam" rajta és elmentem.
2021. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, és azt elfelejtettem odaírni, h nálunk fordítva volt, mert én vagyok a lány.

De ugyanaz a szitu, szóval vágjátok

2021. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem egyből, dee volt már ilyen. főleg annó, tinikoromban mikor még szűz voltam, gyakran "dry humpingoltunk" az akori szerelmemmel, és úgy mentünk el mindketten :D

mostanában is van, hogy hozzádörgölöm magam, szereti nagyon nézni, néha el is megyek így

2021. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!