Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szerelmesek lennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szerelmesek lennétek egy srácba, akkor is kitartanátok mellette, ha crossdresser vágyai lennének?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 20:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%
Sorry, nem. Sehogysem. Eleve a férfias férfiakra bukom, szóval magas, széles vállú, alfahím. És ehhez ritkán illik a csipkés tanga
2021. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

En igen, vonzónak tartom ha valaki fel meri vállalni önmagát. Persze azért keresek a férfiakban egy bizonyos maszkulinitást, de nem lesz más a szememben attól hogy szeret nőnek kinézni időnként. Segítenék is neki, hogy mit hogyan érdemes, mert a társadalom még nem elég elfogadó és nem szeretném ha a kedvesem nevetség tárgya lenne vagy elítélnék.

19/L

2021. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

tudám persze, ha amúgy "nem látszik rajta", szóval megvan benne az alap maszkuliniáts, ami nekem bejön. nem vonzódok a crossdessinghez alapjáraton, de nem akadály, és megtisztelene, hogy megossza velem

23L

2021. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én el tudnám fogadni és kitartanék mellette, de nem tudnék rész venni ebben ha szexuális indíttatású és nem is igazán akarnék tudni a részletekről ebben az esetben. Persze egyszer megnézném kiváncsiságból, de azért jobb ha nem minden este erről szól.

Akik egyébként azt írják hogy kiábrándulnak, ők mitől? Akkor is kiábrándulnának ha a barátjuk színész lenne és úgy öltözne nőnek esetleg farsangra vagy fogadásból?

Mert a volt barátom színészkedett illetve a farsangi, halloweeni jelmezeket is szerette "túltolni". És volt hogy nőnek öltözött.. ráadásul elég jól hozta a "női" szerepet.. én segítettem neki mert persze a smink amit csinált borzasztó volt.. miután kisminkeltem már vállalhatóan nézett ki... viszont én nem ábrándultam ki belőle, a kiábrándulásnak később sokkal prózaibb oka volt, hogy megcsalt... sőt a képek azóta is fent vannak a facebookján mégis folyton új csajjal jár. Szóval a többségnek úgy tűnik nem gond ha egy férfit nőnek öltözve lát, ha alapból férfias kinézetű, sportos jóképű stb...

2021. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem nem baj, kifejezetten vonzó lehet, de biszex vagyok, és neked is azt tanácsolnám, hogy próbálj biszex lányokat keresni, esetleg eleve az ismerkedés kezdete körül mondd ezt el, akármilyen privát dolognak hangzik, sokaknál, mint látod, ez szakítóok. Ahogy nézem, a heteroszexuális nők többnyire "elviselni" tudnák ezt, de nem örülnének neki, és mindketten jobbat érdemeltek egy kapcsolatban annál, mint hogy "elviselve" legyen egy neked fontos, intim dolog. Elviselni max. a horkolást lehet, vagy hogy az egyikőtök a Star Treket szereti jobban, a másik meg a Star Warst. Minimum olyat keress, aki teljes mértékben elfogad ebben is, és nincsenek rossz érzései egyáltalán, még ha nem is vesz részt benne aktívan. De persze még jobb lenne valaki, aki ezt vonzónak találja és partner benne :)


(A heteroszexuális nős komment egyáltalán nem rosszból egyébként, mindenkinek más tetszik, nem is kell ezt erőltetni, és persze, hogy heteroszexuális nőként valakinek a "tradicionális" férfias dolgok fognak bejönni :) )

2021. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én egy férfias kinézetű férfi vagyok. (Arcszőrzet, 180 centi felett, kék szem. Bár nem vagyok egy "túl nagydarab", de a magassagomhoz nem is 70 kg társul:) Ja és nem szőrtelenítem lábam-karom-mellkasom).


Szeretem a férfias dolgokat: autók, sörözés/bogrács haverokkal (nen vagxok kocsmatőltelék a félre értések elkerülés kiatt írom!!!)


Szeretek férfi lenni. A lányok tetszenek, mást el sem tudnék képzelni.



DE!!!!


Vannak olyan női "cuccok", amik felizgatnak. Ithon időnként viselek tangát. Valahogy izgat az érintése. Nem tudom megmagyarázni. De sok egyéb is izgat: pl combfix, tornadressz, fényes miniszoknya, harisnyák (ilyenjeim nincsenek, de már próbáltam).


Szal lehet egy férfi férfias sztem ezzel a fétissel is. Aki lát, eszébe nem jutna ez. De hát így szép az élet:)

2021. júl. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretném azt mondani, hogy igen, de nekem ez sok lenne. Biztos nagyon megdöbbennék, és le lennék sokkolva. Nem tudom, talán a kezdeti döbbenet után lehet megpróbálnám elfogadni, mert amúgy elég nyitott személyiségnek tartom magam, de... nem tudom, nehéz kérdés.


Amiért igazságtalan a dolog, és átérzem a problémádat, hogy egy nő simán öltözhet fiúsan. Nekem cipők, karórák közül csak a férfiaknak gyártottak tetszenek. Órákig tart cipőt vennem, mert egyik női sem tetszik, mindig a férfi részlegen kötök ki, és irígykedve nézem a párom cipőit, az enyémeket utálom. Szeretek fiúsabban is öltözködni.


A férfiaknak sokkal rosszabb ebből a szempontból, pláne itt nyugaton, távolkeleten nagyon elnőiesedtek a férfiak, thaiföldön nagy férfi fülbevaló divat van, kínában meg simán felvesznek minden csillogó, mintás strasszos cuccot, hajfestés, smink, minden van.

2021. júl. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pont így vagyok a harisnyákkal... irigykedve nézem a nőkön.

Pedig mi is hordhatnánk (kultúráltan):

[link]

2021. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként kitartanék melletted :D.
2021. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Biszex lány vagyok, volt CD pasim, aki amúgy kifejezetten férfias volt (a viselkedése).

2021. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!