Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem engedem hogy a szàmba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedem hogy a szàmba menjen el,csinàlom neki,de szolnia kell,mert behànyok tőlle,ezt mièrt nem èrti meg a pasim?vagy mit csinàljak èn csajok,hogy ne undizzam attol annyira?

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 05:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha undorodsz tőle akkor azon változtatni nem igen tudsz. De te is észre tudod venni ha elélvez. Lüktet neki és sokkal jobban megkeményedik. Én észre szoktam venni mindig.
2021. márc. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Gumival csináld
2021. márc. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Párszor bevállalod, és utána megszokod az ízét, nem fogsz már undorodni tőle.
2021. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hànytam már el magam miatta,nemtul kellemes érzès,nekemse,ès a partnernek se,az nekem nem megy,ha erőltetem csak rosszabb,de ezt nemlehet megèrteni? Minden màst bevàllaltam eddig,amit kért,de ez nem megy.
2021. márc. 13. 07:20
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Hányd le. Abból majd tanul. De most komolyan.
2021. márc. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csinálod ilyen egyszerű.
2021. márc. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Normális párkapcsolatban ezt megérti a pasi. Ha nem érti meg, miért vagy vele? Viccen kívül volt olyan pasim aki annak ellenére eröltette, hogy megmondtam, le fogom hányni. Azt hittem csak "fenyegetőzik" vagy "viccel" de kajak a számba élvezett. Aznap szakítottam vele és az összes velünk egykorú lány ismerősömnek elmondtam mekkora egy tróger és nem tiszteli a nőket.
2021. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztel. Szerintem hagyd ott.

Nálunk a párom engedi a szájába. De mivel láttam , hogy igazán nem tetszik neki, mindig szólok , hogy most fogok elmenni. Olyankor gyorsan kiveszi. Néha kb 20-30 alkalomból egyszer a szájába engedi. Rábízom.

Szerintem így jó.

2021. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, levágtad csak ránézésből hogy nem csípi? Korrekt és figyelmes partner lehetsz. Példaértékű a mai világban!
2021. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ránézésből. Beszélgettünk is róla. Évekig nem csinálta úgy. Egyszer magától leszopott. Csodálkoztam is. Elmondta, hogy szeretné ezt is megadni nekem.

Mindig szóltam , szólok, hogy most... . Mint ahogy írtam olyankor legtöbb esetben kiveszi, s az oldalát izgatja élvezésem alatt nyelvvel. Néha nem veszi ki.

Szemétségnek tartanám ha suttyomban élveznék a szájába.

2021. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!