Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Szex közben beleélveztem a barátnőmbe, mindig mondta hogy húzzam ki időbe, de most annyira jól esett, viszont babát még nem szeretnénk, megkérdezte amikor belelőttem hogy mi volt az az érzés de nem mondtam semmit.

Van rá esély hogy nem lesz terhes? Akkor jó volt de már nagyon megbántam :(



2021. márc. 13. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Valld be neki az igazat, ne legyél már ekkora lúzer és ne sz@rd el az életét, mert nincs önkontrollod.
2021. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
neked is csak a b@száshoz van eszed..
2021. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
És azt hiszed egy nő nem tudja ha beleélvezel? Szerinted mi lesz a spermáddal hülyegyerek?? Ekkora kamut... 😁😂
2021. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Muszáj le kamuzni mindent? Próbálj rá normális választ adni vagy ha nem hiszed el ne válaszolj és lépj tovább, köszi...
2021. márc. 13. 21:57
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Azt ő is érezte. Ha nem akar gyereket majd abortuszra megy, bár most életveszélyes kórházba menni.
2021. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyunk tapasztaltak ebben, valószínűleg nem tudta pontosan mi az, írtam hogy meg is kérdezte ezt, de nem mondtam rá semmit.
2021. márc. 13. 22:00
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Segítek: akkor is van rá esély ha nem élveztél volna bele, a megszakításos nem védekezés hanem hazárdjáték. Előbb-utóbb úgyis szülők leszek, a kérdés csak az hogy mikor. Szóval vegyétek szépen szorgalmasan a teszteket, ha már nem akartok védekezni és keressetek lány-fiú neveket amit majd adtok a gyereknek.
2021. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg, és menjetek esemény utániért holnap reggel.
2021. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Akkor most szépen megmondod neki, hogy mi történt valójában, nem pedig itt sunnyogsz. Aztán majd segítesz neki eseményutánit szerezni és nem csak ráhagyod, ha ekkora barom vagy.
2021. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%

Pedig vannak ilyen ostoba libák. Nyilván a kérdező sem az eszéért szereti.

Amúgy ez nagyon jó példa arra hogy szaporodik az a réteg akinek pont nem kéne.

2021. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!