Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti milyen képekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen képekre tudtok felizgulni? Mi az ami számotokra szexi és beindítja a fantáziátok?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok kort is!!
2021. márc. 13. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Jóképű, mosolygós pasi képére, de szexuálisan nem, csak szimpátia szintig. Farokképre meg szimpátia szinten sem - pont az ellenkező hatást váltja ki (unszimpátia).
2021. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Olyanra ami személyes és erotikus/szexi. Ha külön nekem készíti egy lány, mert tetszeni akar úgy még inkább feltud vele izgatni. Bár megesik, hogy ez is elég, ha olyan testrészéről küld képet ami izgat.
2021. márc. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
2021. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fuhha.. tegnap rendesen álmos lehettem. Valahogy nem tünt fel a lányok szó az elején. Szóval benéztem. :F
2021. márc. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!