Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként taszít az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként taszít az anális szex. Mi lehet az oka? Egyedül vagyok vele?

Figyelt kérdés
A ismertségi körömben beszélnek a srácok, hogy xy engedi az anált, ő nem engedi.. Én meg mindig nézek, hogy "ki a franc akar egy kakis zsákban turkálni?" :D Nekem ez nem tetszik, nem tudom hogy miért. Erre a célra a punci van kitalálva. Az is elég feszes és az nem sz@rszagú, nem undorító

2021. márc. 15. 22:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%
Egyedül vagy. Gumi nélkül a legjobb, jól televerve a lyukat. 🙂
2021. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Én hölgy vagyok, de eddigi exeimmel akikkel feljött a téma, egyiküknek se jött be a dolog. Őszintén megvallva én se értem miért izgatja ez mások fantáziáját, mikor van erre egy kitalált lyuk :'D Szerintem ízlése válogatja.
2021. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Mitől lenne undorító egy női segg? A legjobb dolog a világon 😍 ha nem kéne munkába menni egész nap azt zabálnám.
2021. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

nekem sem jön be az análszex. pedig eléggé fenékmániás vagyok, de szerintem az a lyuk egyszerűen nem arra való.

30F

2021. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
91%
Csatlakozom én is a 4-es válaszadóhoz, 36 éves férfiként engem sem vonz egyáltalán az análszex, és soha nem is vonzott. Nyilván nézni, simogatni, markolászni megint más, ilyen megközelítésből szeretem én is a női hátsót.
2021. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Hetero vagy ❤️
2021. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Jó neked bár ne jönne be de sajnos fantasztikus érzés dugni és szabadon bele élvezni!
2021. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen pasikból kellene több mint te kérdező. Igazából CSAK ilyen pasik kellenének. Nem bzi análkedvelők meg prosztatamasszázs fétisesek. Pontozhattok, ez a véleményem.


Kívülről a fenék az izgató és formás, jó markolászni, de bent sz@r van amihez nem akarom hogy közöm legyen. Ha nincs sz@r is van szaga. Meg ne kelljen már mosni belülről, fájdalmasan mikor van egy speci1lis párzószerv; punci. Kész. Szerintem a segglyukat csak a bzik szeretik és ezzel nem akarom sértegetni a melegeket akiknek csak ez a lyuk opció.

Heteró pasiknak ez még sokkal gázabb és undorítóbb.

2021. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
67%
Szeretem a popsit, simán nyalom is. De a farkam nem dugdosom bele, minek? Van dedikált hardware rá.
2021. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Kuriózumnak időnként jó a változatosság kedvéért, de speciel én is jobban preferálom a p.ncit. Ezzel együtt van aki szereti. Téged meg senki sem kényszerít rá, ha nem akarod nem csinálod ennyike. A saját fejemmel én sem tudom megérteni mit szeretnek a kínaiak a száznapos tojáson, de nem is akarom megtudni mert nem érdekel ők meg egyék ha ez ízlik nekik, ő dolguk.
2021. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!