Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szexeltetek már pénzért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexeltetek már pénzért, fogadásbol vagy csak úgy poénbol?

Figyelt kérdés
Ha igen irjátok le a sztorit is, üzenetbe is lehet nem muszáj itt.

2021. márc. 16. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
En nem, de szerintem nem is tenném. Mi az hogy "csak úgy poénból"? Nem értem a poént 😅
2021. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy poénból? milyen ovis felfogás már ez, az ilyen megérdemli a kankót vagy a Jankót :D
2021. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem és nem. Szimpátia és vágy alapján szoktak a normális nők d.gni nem pénzért.
2021. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha az fogadásnak számít, hogy ez volt az "ára" annak, hogy szakítás után a srác leszálljon rólam, akkor igen.

Bele volt buggyanva, hogy szakítottam vele, mert tudta, hogy még szeretem és vissza akart kapni. Azt fújta, hogy csak ezt az egy alkalmat kéri, és ha nem gondolom meg magam, akkor tényleg tudomásul veszi és békén hagy.

Belementem: gyakorlatilag semmilyen sem volt az egész. Nem mondom, hogy rezzenéstelen arccal, de rezzenéstelen lélekkel szexeltem vele. Miután leszálltam az öléből, láttam a döbbenetet az arcán: nem erre számított. Tényleg abbahagyta az addigiakat, és tudta megfelelő módon kezelni a dolgunkat amíg még egy városban laktunk.

Rohadtul nem volt poénos egyébként és baromi üresnek éreztem magam közben. Ha a prostiknak is ilyen minden egyes alkalom, akkor nem csodálom, ha a többség valamilyen függőséggel él.

2021. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én érzelmből szoktam szexelni.
2021. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére sose voltam rászorulva és remélem, hogy nem is leszek.
2021. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért szexeltem már 18l
2021. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Dehat csak 18 vagy 🧐
2021. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Es akkor mivan?? Magyarázd el légyszíves...
2021. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!