Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasimat zavarja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasimat zavarja hogy tangát hordok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja mindig hogy ő jobban szereti rajtam a franciát, meg a tanga amúgy is full egészségtelen, viszi fenékből hüvelybe a bacikat. Azt hogy ezt miért mondja azt pedig totál nem értem. Mégis milyen bacit vinne?

2021. márc. 16. 18:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
65%
Basszus! Nekem meg az a kedvencem és a barátnőm pedig azt nem akarja!
2021. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Járj bugyi nélkül. F
2021. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
54%
Ha még ebbe is bele akar szólni,szakíts vele, amíg nem késő.
2021. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
71%
Várjunk, te beleszólsz h milyen az alsógatyája? Boxer, fecske anyám tyúkja? Miért lenne ez elfogadott akkor fordítva. Hord azt ami neked kényelmes.
2021. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
9%

Nemcsak koli bakterium letezik am a kakiban, ami a huvelynek nem egeszseges.

Kitorolheted a popsid kaki utan alaposan, egyszer peobald ki egy izzaszto nap utan, igy h pl reggel kakilaz, nem mosod meg, napkozben izzadsz, biciklizel, hajolgatsz... egyreszt nezd meg a patyolattisztara torolt popsilyukad pl egy feher tangan mit hagy, masreszt dorzsold oda az ujjacskad, es szsgold meg. Na ezt szepen a popsilyukon csuszkalo tanga minden hajolasnal a nunidhoz dorgoli. A popsilyuk es a nuni ugye meglehetosen kozel van egymashoz...

2021. márc. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
62%

Ez a tanga miatti fertőzés félelem egy túllihegett marhaság. Egy normális méretű tanga nem csúszkál centiket, de még egy centit sem ide-oda, hogy átvigye a popsiról a puncira a bacikat. Ha csúszkálna, akkor ki is dörzsölné mindenkinek a popsiját, punciját, és estére fájna mindenkinek.

Illetve mivel másabb egy francia bugyi, ami ugyanúgy bevág a popsiba, vagy akár bármilyen másfajta bugyi, amikor mindenkin popsira feszülős és popsiba bevágós farmer van? Az ugyanúgy odanyomja bármelyik bugyit a popsihoz, ugyanúgy elmozdulhatna mint egy tanga, és akkor az ugyanúgy átviheti a bacikat a puncira.


Ezekből kiindulva csak az lenne biztonságos, ha mindenki hagyományos bugyit hordana, és olyan nadrágot, ami nem popsira feszülős, hanem slamposan elállós fazon, és leülni még ebben sem volna szabad párnázott székre, mert akkor ugyanúgy odanyomódik a popsihoz a bugyi, és jön a rettegett fertőzés.


Ezeknél 1000x fontosabbnak tartom azt, hogy mindenki mindig mosson feneket minden nagydolog után, amikor ez lehetséges, bugyifajtától függetlenül.

2021. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

15-ös


Sportolok, röplabdázom. Fordult már elő nem egyszer, hogy napközben kakiltam, papírral töröltem ki, később a nap folyamán pedig mentem edzésre. Sőt olyan is volt, hogy közvetlen percekkel az edzés előtt vécéztem, mégis sosem lett olyan a tangám a nap végére. Nem kell mondanom, hogy a röpi az izzasztó sport pedig. Úgyhogy ezzel rá is cáfolnék az állításodra.

2021. márc. 17. 08:53
 18/33 anonim ***** válasza:
72%
Ez elég fura a pasik általában szeretik a tangát a csajokon.
2021. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Az enyém azt vallja hogy francia bugyiban szerinte még kerekebb a fenekem mint tangában... De a fő érve inkább a bacis történet.
2021. márc. 17. 10:04
 20/33 anonim ***** válasza:
56%
Neki nem mindegy? A tangán úgyis van nadrág... azt a 2 percet meg amíg lekerül rólad a nadrág után a tanga is, majd csak túléli...
2021. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!