Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-50-esek, akik nem akarjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50-esek, akik nem akarjátok megcsalni a párotokat, pedig a hormonjaitok vinne! Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Hogy bírjátok, hogy életetek utolsó szakaszát élitek mikor még "élhetnétek", de a lelkiismeretetek, a hűség nem hagyja? A vágy és a hűség harcol bennetek. Mit csináltok?

Időről-időre rám tör ez az érzés, gondolat. Van, hogy virtuálisan kiélem a vágyam, de mikor rádöbbenek, hogy ez csak illúzió, mert megtenni úgysem tenném, tehát csak magamat csapom be vele, ámítom, még rosszabb.



2021. márc. 17. 07:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20-30 év múlva megmondom... :D
2021. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a helyzet, amikor mindegy, hogy a kutyaszar melyik végébe harapsz bele, mert így is, úgy is szaros lesz a szád. A megteszed, megbánod, ha nem teszed, akkor örök életedben bánni fogod.
2021. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.

Kihagytad a 60-as korosztályt és azt kell mondanom, hogy nem ez a szexuális életem utolsó szakasza, ezért vigyázok is rá nagyon!

60/N

2021. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább nem állok ellen a hormonjaimnak 🤷‍♂️ 47F
2021. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen,nem csaltam meg a párom 20 év alatt, de néha jó lenne egy kis újdonság,egy kis tűz ami már hiányzik a kapcsolatunkból.

N40+

2021. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
65%
Én bizony megdugnék egy jó csajt, ha úgy alakulna. Sajnos nincs jelentkező. 54F
2021. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!