Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy átlagos vagy jó pasi egyszer kíváncsiságból kipróbálja milyen egy prostival?

Figyelt kérdés
Tehát tudna szerezni nőt, de ezt is ki akarja próbálni. Gáz, elítélitek ezért vagy egyszer belefér? Mit szólnátok hozzá, ha ez kiderülne a pasitokról?
2021. márc. 18. 14:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tök mindegy, amíg egészségesen volt csinálva. (Tehát hogy nem az volt hogy utcán felkapva és sarokba rögtön minden nélkül, hogy jó nagy vírusparty legyen)
2021. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nincs benne szégyelnivaló.
2021. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%

a párom mikor megtudta nagyon kibukott szerintem , nem mutatta ki azt mondta nem gáz de tudom, hogy nem tetszett neki.

heti kétszer elmegyek ha nincs nőm , sajna nem bírom ki.

2021. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit róla, megesik. Persze ha egy útszéli prostit dugott meg gumi nélkül akkor ott nálam elvágta magát.
2021. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Én is elmondtam a feleségemnek a megismerkedésünkkor, hogy volt pár ilyen évem. Kicsit kibukott, de nem rúgott ki. De valahogy azóta is féltékeny erre szerintem.
2021. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
most az útszélivel csak akkor baj ha gumi nélkül csinálta? még egy kérdés, de ha nem kapott el semmit akkor ez miért zavar titeket.
2021. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Régen a párom már az elején mondta hogy én vagyok kb a 40. nő akivel szexelt, de magasról tettem rá még szűzen is.
2021. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%
Hát ha oroszrulettet akarsz játszani...
2021. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"most az útszélivel csak akkor baj ha gumi nélkül csinálta? még egy kérdés, de ha nem kapott el semmit akkor ez miért zavar titeket."

Engem személyszerint azért zavar mert kizárólag igényes férfiakkal létesítek kapcsolatot. Az igényesség és az útszéli prostizás pedig ütik egymást. Ennyi.

2021. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
44%
#9 ezt nem értem miért lenne ettől igénytelen? a buli után rosszabb állapotban van a csaj mint az utcai csaj vagy ha este fürdesz, és másnap este érsz haza. persze ha nem nemi beteg, minden pasi után intim törlőkendő. még a swinger kluban a csaj is rosszabul van. egyszerre kap a joból, és egymás után. igénytelenség az ha az ember nem fürdik. de a felsoroltak mind büdösebek mint egy útszéli aki mindegyik után rendbe teszi magát. ez csak egy gyenge kifogás amit bemeséltél magadnak, hogy elfed a valódi okát annak, hogy miért is zavar. nem bántani akarlak. csak az állitásod logikátlan.
2021. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!