Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hány évesen láttatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manly kérdése:

Lányok hány évesen láttatok először élőben sperma kilövellést és milyen érzést váltott ki ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam és tetszett.
2021. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
14 voltam nagyon beizgatott és tetszett
2021. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

14 evesen

Nekem tetszett

2021. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
13 évesen.Beterítette az arcomat.
2021. márc. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
12 éves voltam
2021. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Jó lenne elélvezni egy lány előtt.
2021. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen életem első pettingelése közben. A fiú 15 volt és ő is először élt át lány jelenlétében kielégülést. Szerelmes voltam és eleve rendkívül izgatott. Részben mert először voltunk meztelenül egymás előtt, részben pedig mert olyan helyen simogatott, ami nagyon izgató volt. Viszonoztam az intim simogatást és ettől bekövetkezett nála. Elméletben hallottam róla, hogy a fiúk orgazmusa ezzel jár, mégis váratlanul ért. Többféle érzést váltott ki. Amikor először jelezte, nem bírja már soká, ha így folytatom, az hitetlenkedést váltott ki. Nem akartam elhinni, hogy ez valóban lehetséges. Aztán amikor kisvártatva egyértelműen látszott rajta, hogy pillanatokon belül tényleg orgazmusa lesz, akkor csodálkoztam, hogy neki sokkal rövidebb idő is elég hozzá, mint nekem. Amikor pedig bekövetkezett akkor boldogsággal és izgalommal teli büszkeséget éreztem, hogy képes voltam neki ezt az örömet megadni. Tudtam, hogy sokat álmodozott erről és mennyire várta hogy beadjam a derekam. Összességében olyan szexuális izgalmi többletet okozott az újdonság varázsa, hogy az izgatása, amit nem hagyott közben abba, egykettőre célt ért nálam is.
2022. júl. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen a barátom el élvezet amikor izgattam (szoptam) , nagyon izgi volt nekem is
2022. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányok, valaki benne lenne egy kézimunkában, vagy orálban?
2022. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
És szeretitek nézni az ilyesmit?
2022. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!