Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Döntsek két nő közül vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döntsek két nő közül vagy fektessem meg mindkettőt?

Figyelt kérdés

Egyik munkahelyi, másik iskolai. Csak az egyikkel lenne kapcsolatra esély, de azzal se biztos, hogy túl komolyat akarok.

Taktikázásból a járvány miatt tudnék füllenteni, ha épp egyikkel nem akarok találkozni, mert a másikkal fogok. Persze ez rövid távon, a cél a lábak széttárása, utána nem baj, ha véget ér a románc.


Mindkettőnek nagy a melle, ezért inkább nem mondanék le róluk.


2021. márc. 18. 18:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én még udvarlással is betartottam h egyszerre csak 1.

Nem is lett barátnőm.

😞

2021. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Előre sajnálom őket, hogy egy ekkora barommal lesz dolguk.
2021. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Menj inkább nézz meg egy koporsót belülről hülyegyerek🤦‍♂️
2021. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
A cél szentesíti az "eszközt" (ha érted)! A cél a lábak széttárása! Mi a kérdés?? Elő a farbával!
2021. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ahogy az utolsó mondja. Ha én most fogok egy sodrófát és pofán b*szlak h észhez térj azzal még jót is teszek neked. Az a célom hogy embert faragjak belőled.
2021. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
#15 14-es vagyok! Ha valaki volt már nővel, az tudja hogy minden perc ajándék, akárhány éves az ember! Persze ehhez nagyon kell szeretni a nőket! Én mindig úgy voltam vele, hogy én vagyok "apu" és megvédem őket!
2021. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
14, 15: ehhez képest tele vagyunk válással, megcsalással, ha megkérdezed, ki hány nővel volt, mindenki 10 felett, nők sem szégyellik, ha 2-3-nál több farok járt bennük, úgyhogy kissé elkéstél a nunirendészettel. :D :D
2021. márc. 19. 20:51
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
tapló vagy de szerencséd van mert a buta libák buknak az olyanokra
2021. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha van esélyed mindkettőre, miért akarnál dönteni???
2021. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!