Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon keményen szeretem és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon keményen szeretem és ennek egy pasi sem tud eleget tenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Imádom ha szex közben a pasi nagyon húzza a hajam, fojtogat, mocskosan beszél velem, megpofoz, keményen megszoptat egyszerűen csak így élvezem de eddig ennek senki sem tudott eleget tenni. Hogyan vezessek rá egy férfit hogy tényleg ezt élvezem? 21/L
2021. márc. 19. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Jaja, mindenki ezt mondja, majd másnap jelzi, hogy fel fog jelenteni bántalmazás miatt. Csak a szokásos. Ez nem durvaság, kislány, ez teljesen normális a legtöbb nőnél. Nem nyomikkal kellene ismerkedned.
2021. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Úgy hogy kinyitod a szádat ,vagy kiveszed belőle a farkat amíg elmondod ezt a monológot neki.
2021. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Nyugi mennek majd a privátok a pasiktol akik szeretnék ezt neked megadni vagy ki akarnak oktatni róla.
2021. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Én is ezt szeretem amit leírtál.

De én megbeszélem az aktuális partnerrel hogy mit szeretek. N

2021. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De én is elmondom, de hiába:D
2021. márc. 19. 10:57
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

"teljesen normális a legtöbb nőnél"

Mert ha te azt mondod az úgy is van. Mindent meg kell beszélni. Nálam ezek abszolút nem normálisak. Akkorát lekevernék ha szó nélkül pofozkodna, tépne az illető hogy megemlegeti.

2021. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

6

Én ilyen nőkkel ismerkedem, célzottan. A legtöbb nő kifejezést szubjektíven kell értelmezni, objektíven nem is lehetne, mert nyilván nem voltam több milliárd nővel.

2021. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

keress olyat akinek szintén ez jön be


engem is izgatnak hasonló dolgok, sőt ennél több is, de ehhez megfelelő partner kell

én sem kényszerítettem senkire a vágyaimat, ha tudtam nagyon nem tetszene ez neki


F

2021. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Eléggé szakító ok volt az előző kapcsolatomban.
2021. márc. 19. 11:16
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
domináns férfit keress.
2021. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!