Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyet szerettek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyet szerettek?

Figyelt kérdés

Milyen fehérneműt hordtok a mindennapokban és milyet ha tudjátok, hogy lesz valami?

Milyen fazont, színt preferáltok?

Bugyi/melltartón kívül mennyire szeretitek a kiegészítőket? (harisnya, combfixes harisnya, choker, testhám, stb)



2021. márc. 19. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mindennapokban hagyományos tangát, néha cérnatangát

szex előtt vagy ha különlegesebb alkalmakkor cérnatagát veszek fel


színben mindenféle van főként a ruhától függ


harisnyát szoktam felvenni és combfixet is

2021. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Brazil fazonut a mindennapokra.
2021. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete színű tangát.
2021. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Sima normál bugyi vagy francia.
2021. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
4es vagyok: NE írjatok privátot.
2021. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A mindennapokra, ami színben, fazonban passzol. Vékony nadrág alá nem veszel fel teli fenekűt, fehér alá feketét, fekete alá fehéret stb. randira nyilvánvalóan valami csinosabb darab.
2021. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

A mindennapokban egyszerű sima bugyit vagy franciát, olyan színűt amilyen éppen a kedvem, narancs, zöld, lila, rózsaszín stb...


Ha tudom hogy lesz valami akkor semmit ;) Egyrészt ez mindig jobban beválik, másrészt utálom a tangát.

2021. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Hétköznap sima bugyi, brazil fazonú, néha tanga és francia (ezekből 1-2 db van, nem szeretem őket). Fekete, fehér, színes stb, mindenféle van.

Szexhez csipke, van brazil és tanga fazonú is. Piros, bordó, fekete van.

Harisnyát meg ilyesmi nylon cuccokat nem szeretem, nem nagyon bírja őket a bőröm.

2021. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-ad vagyok, melltartóból meg sima enyhén szivacsosat (nem push up) hordok, abból is van fekete, fehér, kék, rózsaszín stb.
2021. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!