Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves férfi miért megy el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfi miért megy el sacc/kb. 2 perc alatt mindig? Második menetre meg már nem kapható sosem.

Figyelt kérdés

Szopásnál jól bírja. De aktus közben jó ha 2 percig bírja csak. Második menetnél meg már nem tud elmenni,ha egyáltalán hajlandó második menetre. Mitől van ez fiatal férfinál? Nem akarom megbántani ezzel csak nem tudom miért van így.

Nem tapasztalatlan már.



2021. márc. 20. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%
Evolúciós előny: aki gyorsabban képes elsülni, az több utódot képes nemzeni x idő alatt. Tiszteljetek minket! Mi mentjük az emberiséget. :D
2021. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Szintén ugyanígy vagyok 24 évesen. Nem tudom kontrollálni sehogy az orgazmusom, ha érzem, hogy közeleg a vég, nincs visszaút.
2021. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Bár az jó, ha néha van második menet és sokáig bírja, mert nálam az sincs.
2021. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Én is ilyen voltam 19 évesen, aztán most kb. van hogy el se megyek, de szépen feláll és kellően kemény azért.
2021. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél már vele erről és mondtad neki, hogy ez zavar téged? Lehet bírná tovább is, ha akarná. Ha pedig tényleg nem, akkor megoldás lehet, ha előbb téged juttat el a csúcsra, plusz gyakoroltok.

(Az, hogy nem akarod megbántani, szép dolog, de a szex nem csak róla szól és sokkal jobban megbántod, minél később hozod fel ezt a témát.)

2021. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele erről. Még.
2021. márc. 20. 13:04
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Normális a 2 perc, semmiképp nem tekinthető kórosnak. De tartós kapcsolatban és hosszú távon mindenképp kezdeni kell vele valamit. Legalábbis ha a partnernek ez nem elegendő.
2021. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Aonime ***** válasza:
27%
Mi az hogy nem elengedő ? Ti miről beszéltek ? Van olyan ember aki tovább bírja mint két perc ? Örülök a ha a fasz vakarastol nem élvezek el.......... a rekordom 21 másodperc 4 tized másodperc volt!!🤩😏🤝
2021. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Én 2 perces aktusba bele se kezdenék... Persze van az a hely ahol jó tud lenni egy gyors menet na de hogy állandóan?!
2021. márc. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Elsőre én is gyorsabban elélvezek, de én mindig szoktam 2., és sokadik menetet is hogy a lány is mindig elélvezzen.
2021. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!