Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, akik voltak mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, akik voltak mar plasztikazott mellu novel, jobb a szex azokkal? Es utana mar nem olyan elvezetes egy atlagos, termeszetes mellu novel?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kevésbé szép feszes mellű lánnyal is élvezetes tud lenni a szex, nem ezen áll vagy bukik a dolog.
2021. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Voltam egyetlen egyszer, elèg is volt.

Nekem nem jött be. Pedig szèp alma mellek voltak, nem nagyok, nem kicsik. De amint megmarkoltam oda veszett a termèszetessège a női nem egyik vonzó testrèszènek.

Mű ès kèsz.

Inkább legyen kicsi a mell de amikor megfogom èrezzem hogy termèszetes.

2021. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Kiábrándító nagyon jártam 4 hónapig egy lánnyal , nem ezért szakítottunk természetesen .Látványra szép messziről de fogni áá kiábrándító ez a legjobb szó rá . Mindamellett nekem folyton az alien film ugrott be valamiért ha fogtam , ha kicsit gyűrögetted az látod benne mozogni az inplantot vagy mit.
2021. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem is kellene plasztikázott mellű nő, csakis a természetes.
2021. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem gondoltam volna hogy ennyire nem jön be nektek:(
2021. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy jön be, feldobja a csajok külsejèt amire rágerjedünk aztán szia,jön a pofon.

Olyan ez a csajoknál mint nálunk pasiknál a farok mèret. Nagyobb problèmát csinálunk belőle mint maguk a nők. Minden áron nagyobb ès nagyobb farokkal akarjuk tömni a lányokat miközben csak kevesük igènyli. :D

2021. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sok nonek kicsit log a melle es emiatt felmerul hogy meg kene csinaltatni :/ Ezert is irtam ki a kerdest.
2021. márc. 21. 09:40
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha lóg, akkor elég felvarratni, attól még természetes marad, nem kerül bele szilikon.
2021. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
nekem kiabrandito volt a mű mell. inkabb legyen nagyon kicsi melle ha választani lehet, de ne mű
2021. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy mennyire lóg a mell, egyrészt edzéssel is javítható, exemnek 90C-D méret volt, egy kis mellizomra edzéssel szép javulást tudott elérni. Egyébként pedig egy ilyen méretű mellnél eleve normális, hogy lóg, nem is tudnám elképzelni úgy hogy teljesen feszes.

Ha ettől kisebb, és úgy lóg, szerintem még az is vonzóbb opció, mint a szilikon. Ahogy fentebb is írták, baromi kiábrándító, amikor rámarkolsz, és érzed hogy van benne valami. A mell természetes puhaságát áldozod be vele, ami sokkal jobban hozzájárul az élményhez, mint a nagy méret.

2021. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!