Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mi lenne a számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi lenne a számotokra elfogadható ha a férjetek szervi betegség miatt már nem lenne képes a nemi aktusra?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 14:06
A kérdező szavazást indított:
csak a válás lenne elfogadható ilyen esetben
elfogadnám a helyzetet és azt hogy csak kézzel vagy szájjal elégíthet ki
szexuális segédeszközök használata
megpróbálnám rávenni a férjemet, hogy időnként engedje a szexet más pasival is.
nem szólnék semmit neki de keresnék más szexuális partnert
lemondanék a szexről
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Legjobb a cuckold
2021. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Kéz, száj és segédeszközök. Más férfi engem nem érdekel, és ezért biztos nem hagynám el.
2021. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Hasonló helyzetben vagyok. Megoldom magamnak, eszembe se jutna elhagyni vagy máshoz menni
2021. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Eszembe sem jutna emiatt elhagyni. Kielégíthetne kézzel, szájjal, esetleg segédeszközökkel :)
2021. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Persze, meg lehet oldani egyedül is, vagy a párunk segítségével. De meddig?Ha ez hosszútávon fennáll nem biztos,hogy ez kielégítő egy nő (férfi) számára.Én voltam hasonló helyzetben hosszú évekig a harmincas éveimben. Eleve feszültséget szül az adott helyzet, az aktusra képtelen fél nem tudja ezt feszültség nélkül átélni.

Ideig-óráig elviselhető, természetesen megoldást kell találni rá. De hosszútávon felőrli a kapcsolatot ez a helyzet.

Vessetek meg érte de nekem a többéves hasonló helyzet (a párom magatehetetlen volt) alatt pár hónapra volt egy szexuális kapcsolatom ahol a pasi tudta milyen helyzetben vagyok.

Totális bizalmon alapult, senki nem tudott róla és senki nem látta kárát. Én viszont erőt kaptam a kegyetlenül nehéz időszak átvészeléséhez.

2021. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is sajnos ez van.Én vagyok a férfi.Vannak vibrátorok,és természetesen orál segítségével sikerül eljuttatni a páromat az orgazmushoz.Nem egy orvosnál voltam,semmit nem talált.Nyilván nem olyan orgazmust él át mint az igazival,de nagyon tudja élvezni a kényeztetést.Ezt nem gondolnám hogy csak mondja,látszik is rajta hogy élvezi is.45f/50N.
2021. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!