Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert mondja valaki, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja valaki, hogy nem vagyok sub, csak mert nem akarok megcsinalni mindent amit parancsol? (lany vagyok)

Figyelt kérdés
Sztem ez nem igy mukodik
2021. márc. 21. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
a sub nem egyenlo a csicskaval. csak azt kell megtenned ami neked is belefer/elvezetet okoz.
2021. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is igy latom:)
2021. márc. 21. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

szerintem subnak lenni, annyit tesz, hogy kölcsönös megegyezés alapján szolgálod az Uradat, legfőképpen azért mert ez Neked is nagyon izgalmas és élvezetet okoz, illetve mert szeretnéd ha Ő is jól érezné magát ettől.


Mindent semmiképpen ne csinálj meg, a határokat igenis KÖZÖSEN kell kialakítanotok. És nem ártana ha a domináns fél felnőne ehhez, és megértené mert ha nem... akkor igazából nem is domináns.


Egy domináns pasi voltam :)

2021. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A szubmisszivitás egy viselkedés forma,az alárendeltség,alávetettség elfogadása.

Az hogy ennek az hogy a dominancia ennek az egésznek a másik fele. Vagy is mint borsó meg héja.

Ez nem jelenti azt hogy egy tárgy vagy,vagy eltárgyiasított ember vagy akit megfosztottak az akaratától,onállóságától.

A szub dom kapcsolat alapja a tisztelet egymás iránt.

Sajnos ez kishazánkban csúnyán el lett torzítva,és sok lánnyal el lett hitetve hogy a szub az azért szub mert azt kell tegye amit a domináns kér,vagy parancsol.

A nagy sz@rt. Jegyezze meg minden magát dom nak tituláló hím,vagy nőnemű.

HOGY A SZUB A DOM DOM JA.

Szub nélkül mehetne a domináns vissza ahonnan érkezett.

Aki nem tiszteli a szub partnerét az nem dom csak egy szégyen a bdsm világában.Az ilyen ember csak egy zsarnokoskodni akaró,az alapvető emberi jogokat sárbatipró senki.

2021. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert egy műdomocskát fogtál ki, akaratos kisgyereket akinek lövése sincs a BDSM-ről, csak "láttam már videón". Szabadulj a hülyéktől, legközelebb válassz jobban és Férfit válassz ne óvodást.
2021. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 "HOGY A SZUB A DOM DOM JA." éééés ez így van. Gondoljunk bele a dom parancsolhat bármit de ha a sub kimondja hogy elég (vagy ezt jelentő előre megbeszélt szót) az MINDENT amit a dom parancsol vagy tenni akar, felülír.
2021. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!