Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan pillanat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan pillanat a kapcsolatotokban, hogy úgy éreztétek a párotok nem nyújtja azt szexuálisan amire vágytok és emiatt egyre nagyobb volt a kísértés arra, hogy mással megpróbáljátok? Szeretőt tartanátok vagy szakítanátok inkább?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem pillanatok, hanem napok, hetek, évek.

Se a külső partner, se a szakítás nem vált be, marad az élethosszig tartó álmodozás (sóvárgás), de gondolom hosszú kapcsolatban élőknek ez nem újdonság.

És hát ott a másik fél, aki gondolom szintén vágyna valami másra de nem akar beszélni róla.

2021. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni, beszélni, beszélni!

És amikor megtudod a legtitkosabb álmát is, bármi is az, valóra váltod. És hidd el, ő sem lesz hálátlan.

2021. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

#3 igazad van nagyon is,mert csak beszéddel lehet a dolgokat,vágyakat megoldani,de mint én aki milliószor elmondtam és csak meghallgat és itt vége is. Ezzel csak eltávolodok,nem kivánom vele a szexet,meg maga a testét se,ezzel a hozzáállással csak ezt éri el. Mindig úgy legyen ahogy Ő akarja.


Igaz nem lány vagyok,hanem nő,ezért elnézést kérdező:-),de muszáj volt hozzászolnom.

2021. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Természetesen itt most minden nőnemű hozzászólása érdekel. :)
2021. márc. 22. 10:08
 6/10 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok

Azért nem vált be a külső partner mert nagyon zavart a hazudozás, a bújkálás, a gyors elválás, egyszóval az, hogy nem teljes értékű kapcsolat.

2021. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Volt. Vége is lett a kapcsolatnak, de nem csak a szexben volt a hiba.
2021. márc. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4# mi volt a vágyad, amit nem adott meg, megosztod kérlek?
2021. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Próbáltam megbeszélni, de nem volt hajlandó rá, mert sértette az egóját. Az számított, hogy ő elment, és ennyi. Szerettem tehát nem adtam fel, próbálkoztam hosszú hónapokon át. Aztán meguntam ezt is, és más problémák is voltak. Aztán találkoztam valakivel, akivel rögtön volt kémia, és akkor eldöntöttem, hogy lépnem kell. Szakítottam, és azóta boldog vagyok a másikkal.
2021. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 4 vagyok.

#9 választ is adott,annyi különbséggel,hogy még nem hagytam el.

Csak szeretkezni szeretnék hosszan...

2021. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!