Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudja elérni az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudja elérni az ember fia azt legkönnyebben hogy egy csinos hölgy tökön rúgja szerinted?

Figyelt kérdés
Gáz ha valaki erre is izgul??

2021. márc. 22. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Molesztálod - bár inkább ne tedd, mert lehet nem tökönrúg hanem a fogaid veri ki, vagy feljelent és a zárkatársaid rendezik meg a fogaid meg a púzódat.

Szóval, akkor fizess érte ha már ez hoz annyira lázba. Hátha jó erős a találat és akkor nem fog többet izgatni (más sem mondjuk ha elbúcsúzol a golyóidtól).

2021. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én múlthéten rendeztem le valakit, de nem tökön rúgtam, hanem gyomorszájon
2021. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóljál és szívesen megteszem.
2021. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne egy mezítlábas nőtől. Kérdező: pl.: önvédelmi oktatásra jársz, gyakorolsz egy nővel, vagy van barátnőd, és önvédelmi fogásokat gyakoroltok pl.: netről.
2021. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, ha erre izgulsz. Én is erre izgulok, csak én arra, ha tökön rúghatok egy másik srácot. Sajnos a lányok nem igazán vevők erre.
2021. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!