Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az a vágyam, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az a vágyam, hogy egy pszichológussal beszélgesdek a szexről és elmegyek egyhez megvalósítani, fizetek neki, akkor az majdnem olyan, mintha erotikus szolgáltatást nyújtana nekem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A pszichológus nem erotikus módon fog veled beszélgetni a szexről, nem az a dolga.
2021. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem baj
2021. márc. 22. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz beszélgetni mész (vagy terápiás kezelésre), a személyiségedről, mi miért vonz, miért alakult ki az adott dolog benned és hogyan tudod leküzdeni, vagy kordában tartani, dugni ott nem fogsz.
2021. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak beszélgetni akarok a szexről.
2021. márc. 22. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ne sima pszichológushoz menj akkor

van kimondottan erre szakosodott szakember aki a szexuális bajokról beszélhet veled

2021. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress a rosszlányokon pszichológust. Ha masszőr van akkor pszichológus is.
2021. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nagyon beakadt valakinek ez a pszichológus nő téma:) Ők nem hülyék, simán normálisan elbeszélget veled amiről csak akarsz aztán elkéri az időre a pénzt, végül is könnyebben keres így pénzt mint ha terápiázna, szerintem keress egyet de tényleg ott aktus nem lesz és azért egy stílust megkövetelnek.. Gondolj bele ők a képzés során nem csak azt gyakorolják hogy milyen egy asztal mögött ülni és a páciensnek okosakat mondani, járnak klinikákra ahol gyerekek vannak, büntetés végrehajtási intézetekbe ahol nehézfiúk, szóval azzal lennél nyerő, ha olyan "rossz" lányt találnál aki pszichológiára jár vagy járt.. Egy időben én pl arra izgultam hogy egy de éles helyzetben egy tanárnő mozduljon rám de aztán direktbe nem kerestem ilyet.
2021. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!