Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azoknak a lányoknak akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a lányoknak akiknek sok farok volt a hüvelyébe nem rossz hogy utána onnan fog kijönni a babája?

Figyelt kérdés

Volt benne 20 farok aztán meg onnan fog kijönni a gyereke. Nekem ez olyan fura. Fiú vagyok de szerintem undorító ha valakinek sok partnere volt.

Igaz hogy én is már 3 lánnyal voltam és még csak 21 vagyok. De 1-2 nel többet nem akarok már.


2021. márc. 23. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Te honnan jöttél ki?
2021. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg most kell kiélni ezeket a kalandokat. 20L
2021. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
#2: főleg velem. 🙂 F
2021. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem neked az agysejtjeid hiánya miatt kellene aggódnod.. Nem más nők partnereinek számán..


Gyökér!

2021. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Kisfiú vagy te még fejben nagyon...

Először is nem mindenki akar szülni.

Másodszor hogy függ össze ez a kettő? Szerinted mindkettő egyforma dolog? A szex élvezetből van, a szülés nem túl kellemes érzés.

Harmadszor, neked nem mindegy kinek hány partnere volt? Foglalkozz inkább magaddal. Semmi bele szólásod nincs abba ki hány emberrel fekszik le.

Nem voltam együtt túl sok pasival, de engem pont nem érdekel ki hány emberrel volt együtt, mindenkinek saját döntése. Ha ez téged zavar keress olyan barátnőt akinek nem volt sok partnere.

2021. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

1. semmi kozod hozza

2. nem mindenkinek a szaporodas az eletcelja

3. mi az osszefugges a ketto kozott? szerinted a szuletendo baba farok kepeket fog latni, mikozben megszuli a no vagy mi? retardalt vagy. ennyi erovel te meg apad hugyos farkabol jottel ki, ez meg is latszik az agyadon.

2021. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem, mert rajtad kívül nem hiszem hogy másnak ilyen hülyeség eszébe jutna.

Megmosakszik, nem??

Olyan vagy, mint a munkáltatók? Pályakezdőt keresel, 20 év gyakorlattal?

Aztán ne csodálkozzatok fiúk, ha nem találtok nőt!

2021. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Na és te hány nőben jártál? Akkor most sokkollak a baba abból a ciciből kap táplálékot amit most még te szopogatsz. Baromi éretlen lehetsz még, persze a d*gáshoz nem kell sok ész.
2021. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Fejben még túl éretlen vagy a szexhez.
2021. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Most ennyi erővel onnan havonta elég szép mennyiségű -kinek mennyi- vér és egyebek távoznak. Ez a funkciója a hüvelynek. Befogad és ki is ad. Teljesen természetes, így ezen senki nem szokott agyalni.
2021. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!