Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az nagyon beteg ha néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon beteg ha néha elképzelem milyen lenne ha szexrabszolga lennék?

Figyelt kérdés

Valamiért izgat, hogy azt csinálna velem a gazdám amit szeretne. Elméletben vonzz a gondolat, szerintem azért gyakorlatban nem lenne olyan jó.

De beteges hogy ilyen izgat?

L


2021. márc. 23. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem az sokan vannak így!
2021. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem az. Térdelj le :)
2021. márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
sokan vágynak erre
2021. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sokan vágynak erre. sokan csak fantáziálnak, de vannak jópáran akik meg is valósítják. a bdsm közösségekben, partykon, számtalan házaspárral találkoztam, akik boldogak, kifele akár átlagosnak tűnhetnek, de közben egy mester-szolga viszonyt ápolnak 24/7.


nem könnyű persze ezt kivitelezni, a legtöbben ezért csak a hálószobában, esetleg hétvégi "szórakozás"ként űzik az ilyesmit, de meg kell próbálni, adni kell egy esélyt. persze előbb keresned kell egy alkalmas Dom-ot.

2021. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek megfordul a fejében. A fő szempont mindig hogy egy erre méltó, alkalmas, vonzó, határozott férfi legyen a "fogvatartó". Akárki ezt nem tudja kihozni egy nőből.
2021. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen barátnőm. Megbeszéltük meddig mehetünk el és mindig nagyokat élvezett, volt hogy többször is. Játéknak fogtuk fel. Működik !
2021. márc. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteg, én is szoktam ilyet képzelni. L
2021. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kisördög1 ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem beteges sőt, izgalmas játék ez (is) , csak ehhez is meg kell találni a megfelelő Uradat, ha az megvan sok mindent ki tudsz próbálni és hidd el élvezni fogod!

Szerintem ne fogd vissza a vágyaidat!

2021. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát lehet majd ki próbálom, de majd csak olyannal akiben bízok.
2021. márc. 23. 14:24
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ezzel semmi baj, mondjuk én ha llenne egy ilyen lány az életemben, nem csupán a szexet illetően játszanám ezt el, nyilván nem bántanám de határozott lennék vele
2021. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!