Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 30 éves pasi hogy tekint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves pasi hogy tekint egy 20 éves lányra?különösen ha 150 cm

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinos, vonzó csaj akkor "úgy" és tökmindegy milyen magas. Salma Hayek ugyan nem 20 éves, de hasonló a magassága mégis elég sok ffi ... izé, azt tenné vele.
2021. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Az életkora: kiváló, hiszen 20 évesen gyönyörűek a lányok

A magasság: Egy kicsit azért lehetne magasabb, de személyiséggel/ jó kinézettel kompenzálható

2021. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Most, 31 évesen tuti nem kezdenék 20 éves csajjal. Mind nagyon béna az ágyban. Semmi szexuális kultúrájuk. A magassága nem érdekel, kor nálam minimum 25.
2021. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Az attól függ milyen céllal kérdezed.

De amire én gondolok:

- kis cukorfalat 😉

2021. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Szexuálisan? Simán bevállalnám, mivel a 18-25 éves lányok a legeslegszexibbek. Lehet lepontozni.

Viszont egy hosszútávú kapcsolatra lehet, hogy nem lenne jó társam. Egy 30+os nő is lehet vonzó és mellette egy "szinten" lennénk, tudnánk közössen tervezni. Ez nekem fontosabb mint pár kellemes perc/óra az ágyban.


Amúgy az alacsonyság nem baj, mondjuk jobban szeretem a magas nőket.

2021. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem túlságosan kövér, csinos, aranyos, akkor jöhet :D
2021. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
#3! En kerek elnezest, hogy nem lehet mindenki olyan profi az agyban, mint te! Es hogy nincs szexualis kulturank...👏 Udv., egy 21 eves, 167cm/53kg lany
2021. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Semmi gond, nem kell elnézést kérnek. Majd belejössz. #3 voltam.
2021. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem ertem, hogy megis milyen jogon nezed le a fiatalokat.. Mindegyikkel volt dolgod? Altalanositasz.

Maskor meg itt csorgatjatok a nyalatokat es bombazzatok privat uzikkel, rosszabb esetben kepekkel az ilyen idos lanyokat, ha kerdest mernek kiirni vagy valaszolni. Es igen, most en is altalanositottam, meg ha te pint nem ilyen vagy.

Puhapocsu alvagany

2021. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Talán tényleg hiba volt áltolánosítani. Van tapasztalatom, de messze nem nevezhetö reprezentatívnak. Béke. 😊
2021. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!