Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív srácok, hordanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív srácok, hordanátok erényövet, egy fizetős domina kedvéért?

Figyelt kérdés
Egy ideig most biztosan nem tudok eljutni hozzá, és azt javasolta, addig is hordjak erényövet. Ki is választott nekem egyet a neten.

2021. márc. 25. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én hordanék:) Ki a dominád?
2021. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Bármikor szívesen hordok erényövet, ha a másik fél ott van és személyesen tud izgatni és ellenőrizni. Az online kulcstartásnak sose láttam értelmét, akkor veszem le amikor akarom. Ha máskor nem, fürdésnél mindenképp illene levenni magadnak és én biztos kihasználnám az alkalmat ha nincs valaki aki felügyel... :D Ha arról van szó hogy pár napig nem tudunk találkozni és távozáskor ő felteszi majd kövekező talinál veszi le, abban benne lennék.
2021. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogyha megkér :)
2021. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Mégjóhogy.
2021. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha a domina mást is le tud tenni az asztalra (...) , akkor igen
2021. márc. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel izgat a dolog ezért igen.
2021. márc. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pláne ha ő javasolta.
2021. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Fizetős domina... mindig mosolygok, milyen kategória ez... Kőműves, aki neked épít, de olyan házat épít amit ő akar? És elszedi a pénzed közben...

Ha csinál amit akar és nem kérdezi, mit akarsz, milyen jogon kell neki a te pénzed?

Ha meg megkérdezi, megteszi és eleszedi a pénzed, akkor meg mi is ő?

2021. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 Egy jó fizetős Domina ismeri a vágyaidatt, és tudja, hogy mi fér bele, és mi nem. De a határaidon belül kreatív és ő irányít.


Nem egy kőműves, hanem egy építész. Én elmondom az elképzeléseimet, hogy mekkora házat és milyen stílusút szeretnék, de amúgy semmilyen képességem nincs a háztervezéshez, ez az ő dolga.

2021. márc. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!