Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy nő felcsatolhatóssa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nő felcsatolhatóssal nekiesik egy férfinak, akkor automatikusan domináns helyzetbe kerül?

Figyelt kérdés

Mert ugyebár hagyományos felállásban a férfi a behatoló fél, de ettől önmagában még nem lesz dom, ebben azt hiszem, nincs nagy vita. (Hogy a nő fenekének a megdugására mi vonatkozik, azt mondjuk nem tudom.)

Az a nő, aki szeret férfit dugni, kapásból minimum switchnek számít (ha nem domnak)?



2021. márc. 26. 01:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha a nő dugja a férfi fenekét, akkor ő a domináns, ahogyan a férfi is domináns, amikor a nő fenekét dugja.
Igen, ha a nő dugja a férfi fenekét, akkor ő a domináns, de a férfi nem domináns, amikor dugja a nő fenekét.
Nem feltétlenül domináns a nő, miközben dugja a férfit, és a férfi sem szükségszerűen domináns, amikor a nő fenekét dugja.
Nem feltétlenül domináns a nő, miközben dugja a férfit, de a férfi domináns, mikor dugja a nő fenekét.
40 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Hat eleg fajdalmas ha mondjuk egy vastag 30-as felcsatolhatossal beledhatolnak, szerintem.
2021. márc. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Az anál szerintem mindenhogyan dominancia annak, aki behatol.
2021. márc. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elgondolom ezt, hogy szerintem vannak olyan nők, akik az addig elfojtott agressziójukat simán kiélik egy ilyen helyzetben, és igen nagyon megadják a durvát az adott férfinak... De ez egyéb, más domináns játékokra is érvényes tudna lenni náluk.
2021. márc. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Esetemben autómatikusan az utcára kerül. F.
2021. márc. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de nincs abban semmi rossz ha mindkét fél élvezi.
2021. márc. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

A dominanciának nem kell az erőszakról és a fájdalomról szólnia.


És a szerepcsere sem feltétlenül a dominanciáról szól. Én bi vagyok, viszont szinte egyáltalán nem élvezem a szexet férfiakkal.. De attól még nagyon élvezem és igényelem ha a fenekemmel is van foglalkozva és a barátnőmet is ugyan ilyen szinte oda van az efféle játékokért. Rendszeresen alkalmazzuk is őket, viszont soha sem a dominanciáról szól. Nem érzem magam és nem is érezteti velem, hogy ő irányítana vagy ilyesmi. Egyszerűen csak beteszi és megcsinál és közösen élvezkedünk

2021. márc. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

#6

Ha nem élvezed a szexet férfiakkal akkor érdekesen vagy bi :)

Azért mert érdekel az anál még nem leszel biszex

2021. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Én imádom ha megdug egy lány. Szeretek ilyenkor női fehérneműt viselni. És élvezem, ha közben szavakkal aláz:)
2021. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha egy pasi lemegy kutyapózba, és hagyja, hogy megdugják a segglyukát, azzal szerintem valamilyen szinten mindenképpen az alárendeltségét fejezi ki a másik előtt. Fordított helyzetben nem feltétlenül mondanám ezt, mert a nő számára az a természetes, hogy ő a befogadó fél, erre vágyik ösztönösen, ez izgatja. Persze lehet úgy csinálni az anális behatolást, hogy az a nőnek kellemetlen legyen, fájjon, ilyenkor már egyértelműen a megalázásról szól a dolog.
2021. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát feltehetően az a férfi is vágyik rá, hogy belé legyen hatolva, aki részt vesz a peggingben, ha nem izgatná, nem menne bele.
2021. márc. 27. 04:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!