Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért megy ennyi nő Nyíregyház...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért megy ennyi nő Nyíregyházáról nyugatra prostinak, mert a szatmári nők oboáznak a legjobban az országban?

Figyelt kérdés

Ezt vettem észre. Komárom-Esztergom megyeiek pedig a legrosszabbul!

Mi a tapasztalatotok, van földrajzi leosztás?


2021. márc. 26. 10:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy jól látom-e, hogy a szatmári nők jól sz*pnak. Mert amit én kaptam orált egy szatmáritól, az nagyon jó volt, és most tervezek egy köv. szatmári nőre rányomulni, tőle is ezt várom.
2021. márc. 26. 13:00
 12/15 anonim ***** válasza:
A TIRPÁK nők nagyon jók ezekben, 43-as a lábuk is.
2021. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem ezért.

Hanem azért, mert - mint korábban is írták - kevés és szar a munka. Míg egy soproni lány keres 2000€-t (13-14. havival), azaz 700 000 forintot fodrászként, kozmetikusként, recepciósként, egy pesti is 3-400-at, Nyíregyházán vélhetően nem, holott a “kenyér ugyanannyiba kerül”.

2021. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#11 Egy-két esetből azért elég merész lenne az egész megyére általánosítani.
2021. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert aaz magyarország legcsóróbb megyéje.
2021. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!