Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék aktív bdsm szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék aktív bdsm szexet gyakorló párt találni?

Figyelt kérdés

Tanulás céljából. Kötözés, pózok , mozdulatok , viselkedés , minden.

Szingli sub nő is jó lenne, ha van benne ilyen “tanító” kedv.

Mert minden sub nő csak a profi domot, szeretőt keresi , de ha nincs hogy vagy kin megtanulni akkor az elég nehéz lesz... sajnos már nem vagyok fiatal hogy 10-20 év “gyakorlással” magamtól megtanuljam.



2021. márc. 27. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Smpixie
2021. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

"Mert minden sub nő csak a profi domot, szeretőt keresi"

ilyen hülye kifogásokkal ne is akarj senkit találni, a mentalitásod nem megfelelő ehhez a világhoz

2021. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Barátom, akkor íme a megfejtés: nincs "profi dom". Aki ezt írja magáról az általában egy bohóc.

Ezt nem kell tanulni. Amit tanulni kell az a kommunikáció és az emberi kapcsolatok kezelése.

Mit jelentene egyáltalán ez? Az hogy van tapasztalatom más nővel valamennyit ugyan segít, de nem használom ugyanazokat a sémákat, játékokat, hiszen egy másik ember áll velem szemben, más fantáziákkal. Máshogy kell vele beszéljek, más érzékiség izgatja fel. Ha ugyanazt próbálom erőltetni akkor a lehető legnagyobb hibát követtem el.

Lehetek és játszhatok én 200 nővel is előtte, ha valaki olyan van velem szemben, akit nem értek és nem tudok közös hangot találni vele, akkor teljesen mindegy.

És lehetsz te teljesen kezdő is, ha megtalálod ezt.

Ha ismered és érted azt akivel vagy akkor te vagy a legprofibb dom számára.

2021. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 smpixiet hagyjuk az egy rakás kamu szxr
2021. márc. 27. 12:12
 5/14 A kérdező kommentje:
#2 mert ? Mi bajod van ezzel a mondattal? Azon kívül hogy ezt a nők mondják???
2021. márc. 27. 12:14
 6/14 A kérdező kommentje:

#3 nyilván minden ember más minden nőnek más lehet az igénye de alap dolgok 90%-ban megegyeznek. És abból kiindulva lehet a maradék 10 vagy max 20%-ot személyre szabottan csiszolni hogy megfelelő legyen.

Teljesen kezdőként pedig esély nincs rá hogy nő ilyenbe bele menjen az említett ok miatt.

Mint írtam nem vagyok 20 éves hogy szintén 20 éves kislányokkal fedezzem fel közösen az ilyen jellegű fantáziámat, hanem sajnos már jócskán a korban lévő ( mondhatni öreg ) sok mindenen átment meg és kiélt nőkkel van lehetőségem ismerkedni akik nem hajlandóak segíteni , “ tanítani “ .

Ebbe nyugodt lehetsz , tapasztalatból írom , nem egyből hanem kb 20-30-ból.

2021. márc. 27. 12:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyeznek meg 90%ban, sem 80ban. Úgy beszélsz erről mintha valami szakmában akarnál tapasztalatot szerezni. Tévedsz.

Már a sorrend is rossz.

Először ember ismerkedik emberrel, aztán férfi a nővel és csak végül domináns a szubmisszívval.

2021. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 értem ez szép logikus válasz volt... kicsit talán érzelmes is.

Tény én inkább érzelem mentesebb szexet keresek most.

2021. márc. 27. 12:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó és rossz hírem egyaránt vannak:

- A rossz, hogy senki sem fog tanítgatni. Ez kb. mint a szűzfiúk "szextanárnőt keresek aki bevezet". Senki sem akar gyakorlóbábu lenni. FÉRFIT szeretnének aki érzi, tudja mikor mit kell tennie VELE és nem általánosságban.

- A jó, hogy meg lehet "tanulni". A #3-as tanácsait fogadd meg. Legyél Férfi, hangolódj rá a partneredre, érezz rá, kapd el a hullámhosszt, olvass a gondolataiban s jöjjön belülről (nem ész nélküli ütés-verés, agresszió!).


Amúgy a #3-as tanácsait fogadd meg. Szóval legyél először Férfi, ha a NŐT meg tudod hódítani (úgymond tudsz "csajozni") akkor bele tudsz kóstolni a BDSM világába is. Abban is igaza van hogy aki "profi domnak" titulálja magát na az a műdomocska. Pont olyan mint a normál szexnél aki azt állítja magáról "200 nővel volta már, több óráig bírom, akár 10 menetet is" = önmagától elszállt szájhős aki a nagy dumával próbálja kompenzálni a hiányosságait.

2021. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én most lebeszéltem egy ilyet egy 40-es nővel, megkérdeztem tőle, hogy hogyan legyek tapasztalt ha senkivel sem akar tapasztalatlannal lenni, és azt is mondtam neki hogy erre születni kell, belement hogy találkozzon velem.
2021. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!