Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi együttlétnél mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi együttlétnél mennyire szokás csókolózni?

Figyelt kérdés
Két olyan fél között, akik csak szexuális vonzalmat éreznek egymás iránt. Sokaktól hallottam, hogy nekik alkalmi szexbe nem fér bele a csók, mert az ilyen "szerelmi" dolog, de engem nagyon izgat így magában is. Ti hogyan vélekedtek erről?
2021. márc. 27. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

nekem benne van mindig


44/F

2021. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem simán benne van alkalmiban is. Szerintem ez is része a dolognak.

25F

2021. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nincs csók = nincs szex sem.
2021. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Áh én simán elvagyok nélküle, párommal se nagyon csókolózunk vagy bármi ilyesmi szex közben.
2021. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Hozzá tartozik a jó szexhez. A legjobb kezdés az előjátékhoz.
2021. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A csók nagyon fontos.

Én volt hogy 1szex randin csak leszoptam a pasit de előtte csókolóztunk. Fontos része a szexualitásnak.

2021. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utána is imádom a lányt szájon csókolni! 😋
2021. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, hol így hol úgy. Annyira kell, amennyire a helyzethez, szituációhoz hozzátartozik.

Hogy mást ne mondjak, ha szórakozóhelyen, vagy más "normál" szituációban ismerkedsz akkor 90-95%-ban van csók. Ha viszont swingerben, többesben, privát partin, BDSM szeánszon stb., vagy éppen 3.-nak fogadnak be valahova ott az esetek többségében nincs csók.

2021. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!