Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk!Ti hogy szeretitek a szexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!Ti hogy szeretitek a szexet?

Figyelt kérdés
Mielőtt elélveztek mozogtok/gyorsabb mozogtok vagy megálltok?Milyen pózban szerettek elélvezni?Meg a szexet milyen pózban szeretitek?Van olyan póz amit nem szerettek vagy nem tudok benne elmenni?Vagy bármelyik jó?Ha óvszert kell húzni az nagy baj?Meséljetek kicsit!

2021. márc. 27. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A parom misszionáriusban tud a legnagyobbat élvezni. Előtte többször megall, késlelteti
2021. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Élvezés előtt általában gyorsítok, úgy nagyobb az élvezet. A póz nem számít, a lényeg, hogy a lány is élvezze. Szexelni szeretek missziben, kutyában és lovagoltatni. Bármelyik póz megfelel, amiben mindketten élvezzük. A gumi nem hátráltat, bár határozottan izgalmasabb nélküle.

30/F

2021. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
úgy szeretem, hogy a lány a kezeim között elélvezzen, s ennek részese lehessek ;) inkább gumi nélkül, de első a biztonság
2021. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Minden pózban el lehet, s jó partnerrel minden pózban jó. Hááááát azért többnyire csúcs előtt megy pár erősebb "lökés" (ésszel azért nem a fájdalom okozása a cél).
2021. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Én csak akkor tudok élvezni, ha érzem hogy uralkodok... minél mocskosabb a szex annál jobb nekem, de mindig a NŐ élvez előbb, mert ő a legfontosabb.
2021. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Kutya pózban a legjobb és jó gyorsan csinálni
2021. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én általában keményen szeretem, a kutya a kedvencem, vagy az amikor a lány a a hasán fekszik és úgy hatolok bele. Eléggé előre érzem, hogy mikor fogok elmenni, olyankor lassítok, igyekszem elnyújtani a dolgot. Gumi nélkül szexelni nagyon király, de azért én mindig húzok, fő a biztonság.
2021. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a lágyabb, finomabb szex híve vagyok. De ha szereti/kéri a lány akkor mehet keményebben is, akár el is fenekelem ha azt is élvezi! Mindenképpen ő élvezzen el először, és akár többször is! A póz változó, de kölcsönös orálnak kell lennie!
2021. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 manly ***** válasza:
Szájba, utána punciba majd popsiba-ez a sorrend.
2021. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakran szeretem. Főleg a lányok popsiját 🙂 33 f
2023. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!