Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek attól zsarnok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek attól zsarnok a fiú, ha mindenképpen szeretné, ha leszopná a partnere?

Figyelt kérdés

Vagy ez normális a fiúknál, hogy ennyire szeretnék, ha leszopnák őket, meg ettől indulnak be úgy igazán?


Vagy arról mit gondoltok, hogy ha fontosabb nekik, hogy ők le legyenek szopva, annál, hogy ők kinyalják a lányt? Mármint, nemrég összejöttem egy sráccal, még nem voltunk együtt, tök rendes, meg jófej, normális, de akárhányszor szóba kerül a szex, ő elmondja, hogy szereti, ha leszopják, nyalni is szeret, de azt jobban szereti, ha leszopják. Tehát ebből nekem az jön le, hogy magát előrébb helyezi a lánynál. Mondta ugyan, hogy szeret nyalni, és szokott is, de azt sokkal jobban szereti, ha őt kényeztetik. Ez normális, ha egy srác jobban szeret a szexben kapni, mint adni?


19L vagyok, az előző fiúm jobban szerette, ha nekem örömet okozhat, az én kielégítésemet előrébb helyezte a sajátjánál. Ezért nem tudom, hogy mi a normális, ha adni szeretnek a srácok, vagy ha kapni?



2021. márc. 27. 20:33
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
32%
Vannak gondok itt a magyar nyelvvel...
2021. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Én imádom szopni a pasimat de ő nem hajlandó nyalni nekem.
2021. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Erre a megoldás a 69 😁
2021. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1, például? Ez az első kérdésem a szexualitás kategóriában, meg az első szexuális kérdésem. Elég nehezen fogalmaztam meg, úgy, hogy mindenki megértse. De amúgy az összes többi kategóriában tökéletes a fogalmazásom, és többen meg is dícsérték, azért nem szólhat be senki. Szóval ha belém akarsz kötni, akkor keress jobb indokot, ha meg nem tudsz válaszolni, akkor minek írsz? Barom...
2021. márc. 27. 20:41
 5/14 A kérdező kommentje:
2, és nem is hiányzik, hogy nyaljon?
2021. márc. 27. 20:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesebben elégítem ki a másikat, mint hogy én ki legyek elégítve.
2021. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy van, hogy egyik nap nyalogatós nap van a másik nap engem szopogat a párom, megbeszélés kérdése.

Figyelj ha nem elégít ki Téged, akkor jelezd neki, és addig ne szopd le, amíg ő nem hajlandó kielégíteni.

Amúgy meg abban semmi probléma nincs ha ő az oboádat csak dugással viszonozza, lényeg hogy ne legyen az, hogy Te állandóan megadsz mindent, ő pedig alig viszonozza.


34 F

2021. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Itt a bibi a "mindenképpen szeretné" meg előre elővezeti a kívánságlistáját a nélkül hogy tudná te mit szeretsz és meg sem kérdezi tőled. Pattintsd le és kezdj normális pasival. Nem az a gond, ha szereti ha sz.pják (ki nem?) hanem másról sem tud pörögni, neki ez a szex csúcspontja és alfája-omegája. Úgyhogy lehet átlag szitukban normális, de hogy az ágyban önző lesz arra igen nagy az esély.
2021. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha előtérbe a partnere kielégítését helyezi, akkor nem.
2021. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, félre értettétek. Ő is szívesen nyal, meg nincs olyan nála, hogy az derogál neki, de cserébe elvárja, hogy leszopják. Tehát ugyanúgy, minden helyzetben kinyalja a csajt, de neki az nem okoz akkora örömet, mintha őt elégítenék ki orálisan. Tehát ad, de kapni jobban szeret.
2021. márc. 27. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!