Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknak tenném fel a kérdése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak tenném fel a kérdésem.Hány éves korban és hanyadik randi alkalmával illik először megfogni a pasim nemiszervét? Ti mikor csináltátok először?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én 3 hónap után fogtam meg először úgy hogy nem volt rajta semmi, 2 hónap után nadrágon át
2021. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Illik? Van olyan hogy illik vagy nem illik?


Helyzettől függ, és egyáltalán nincs jelentősége hogy az a helyzet egy hét, egy hónap, vagy első vagy sokáig randi.


A leghosszabb kapcsolatom úgy indult, hogy az első randin egy másnak estünk... úgy alakult, nem vesz el vagy tesz hozzá semmit a dologhoz.


Ne kimondatlan szabályokat kövess, hanem azt és úgy csináld ahogy neked jó, komfortos és belefér.

2021. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire szabályszerűnek lenni, amikor úgy érzed hogy már szeretnéd, igényled. Volt olyan párom akivel 2 hónap után történt meg, olyan is akivel a 4.találkozón.
2021. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Második hozzászólóval értek egyet. Az első kapcsolatomban én is túlgondoltam ezt, úgy voltam vele, hogy legalább a fél évet illene megvárni. Persze akkor naiv 17 éves voltam és úgy képzeltem el, hogy ez nagyon különleges lesz és várni kell a megfelelő pillanatra. Aztán végül nem lett semmi.

Nem azt mondom, hogy csapj bele egyből. Akkor tedd meg, amikor azt érzed, hogy készen állsz rá és ne foglalkozz ilyen butaságokkal, hogy mennyi idő után illik vagy kell. Akkor tedd, amikor szeretnéd. Teljesen lényegtelen hogy ez az 1. randin történik vagy több hónap után.

2021. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!