Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg a pasimnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a pasimnak, h keményen fenekeljen el és utána kutyapozban dugjon meg és közben ujjaza a popsimat?

Figyelt kérdés
Nagyon izgatne ez, de félek, h nem menne bele. Elég visszafogott :/

2021. márc. 28. 22:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Küld elneki annek a kérdésnek alinkjét, majd utána egybőé, hogy jaj bocsi, csak az egyik barátnőmnek ment volna...

Ebből esetleg rákérdezhet hogy szeretnéd e kipróbálni te is.

De azt is lehet ahogy írták korábban is, hogy egyszerűen csak elmondod neki, hogy szeretnéd kipróbálni.

2021. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Pont így mond el. Imádni fogja biztos. 24L
2021. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

OFF:A gyk-s ferfiakkal mi van, hogy nekik minden kamu? Ferfi=kanos allat, no=prud fapina, akit bele kell csalni a szexbe, minden mas kerdes kitalacio.

Barmilyen hihetetlen, tenyleg nem minden férfi vevo erre. Eletemben csak ketto ferfi volt, aki elfenekelt, popsiba ujjazott, pedig a tobbi is tudta, hogy szeretnem. Volt, aki arra sem volt kepes, hogy lefogja a kezemet, hiaba kertem tobbszor. Par elutasitas utan nyilvan nem meri az ember szemtol szembe mondani a kivansagait. Nekem is volt mar ilyen jellegu kerdesem, segitseg helyett en is csak annyit kaptam, hogy kamu.


Ha nem akarod neki elmondani, akkor a fenekelesre ugy vennem ra, hogyha jatekbol megpaskolja, akkor picit kuncogj/sohajts fel, told oda a feneked, es mondd mosolyogva, hogy meg! Ettol magatol ra kellene kapnia a dologra es erosebben csonalni, ha nem, akkor mondd neki, hogy erosebben. Itt elvileg meg kellene, hogy jojjon a kedve a szexhez, de ha nem, akkor jelezd neki, hogy felizgultal, mondhatod is, hogy kicsit nedves lettel, vsgy kerd, hogy simogassa meg a puncidat is. Ebbol szex lesz, miutan vegeztetek valld be neki, hogy mennyire felizgatott a fenekeles.

A popsiba ujjazas: A fenekelos szex lesz a jo alkalom, hiszen most amugyis a popsidon van a hangsuly. Kutyaban pucsits jobban a szokasosnal, huzd szet a feneked a kezeddel, eseeg simogasd ott magad. Ha magatol atveszi a simit akkor nyert ugyed van, ha nem, akkor mondd, hogy simogasson o is teged, utana pedig ha nem dugja be idovel magatol be az ujjat, akkor kicsit nyogdecselve kerd meg ra. Ha berakja akkor meg nyilvan hanghatasokkal add a tudtara, hogy ez neked tetszik. Szex utan amiklr dicsered megint mondhatod, hogy ez milyen jo volt, vagy csak par nap mulva mikozben dolgozik vagy valami lepd meg egy uzenettel, hogy eszedbe jutott, hogy mit csinaltatok multkor, es kicsit zavarban os vagy tole, de nagyon tetszett es imadnad, ha ma este is kapnal ilyet.

Ez igy nagyon korulmenyesnek meg taktikazosnak tunik, de hidd el, ha kicsit is vevo ra, akkor imadni fogja :D Sokkal jobban kedve is lesz hozza, ha ilyen -szerinte- spontan modon vezeted be, mintha leultetned, hogy Bela, engem fenekelj el es ujjazz popsiba. Ha kicsit taktikazosan csinálod igy megkapja azt a kis egoboostot, hogy micsoda spontan vadulas volt, meg hogy o magatol jott ra, hogy neked mi kell. O boldog, te is boldog vagy, mindenki nyert, nem?

2021. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szedd rímekbe
2021. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

10:29

Köszi 🤗

Ezek nagyon jó tippek, kiprobalom 🤗

2021. márc. 29. 23:19
 16/21 anonim ***** válasza:
12%
Kutya pózban hogyan tudja a feneked ujjazni közben?
2021. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy hülyeség.
2021. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Úgy hogy a farka a puncimban van, az ujja meg a popsimban🤗🤗
2021. márc. 30. 14:42
 19/21 anonim ***** válasza:
19%
Hm gondoltam, nem próbáltam még, kicsit kényelmetlennek hangzik
2021. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Háturók ujjazon és közben fenekeljen
2021. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!