Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ostromol egy fiatal srác,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ostromol egy fiatal srác, szerintetek engedjek neki?

Figyelt kérdés

A munkahelyemre jött egy fiatal biztonságiőr srác. Egy-két hét után egyre inkább kereste a társaságom, ajándekot hozott, kávézni hivott, és nemrég előjött azzal, hogy nagyon kíván. 22 éves, én meg 36 vagyok, jelenleg nincs senkim, szerintetek érdemes lenne belemenni?

36/N



2021. márc. 29. 07:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Ha kölcsönös a vonzalom akkor miért ne..
2021. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Egy munkahelyen dolgoztok, könnyen lehet rossz vége.
2021. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha nekem tetszene én el sem gondolkoznék rajta, az vesse rám az első követ aki nem így tenne.
2021. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Ha tetszik, menj bele,de a melóhelyen csináljatok úgy,mintha mi sem történt volna.
2021. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Szintén 36 éves vagyok. Eddig egyszer voltam fiatal sráccal aki 20 éves volt. De életem legjobb szexe volt. Én ajánlani tudom, hogy vágj bele mert nem fogod megbánni.
2021. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Huh, ismerem ezt az érzést a másik oldalról, és szerintem menj bele, aztán majd eldöntitek bár azért úgy tűnik te vagy tapasztaltabb és "jobb" helyzetben" hogy mi lesz belőle, csak a munkahelyen vigyázzatok szerintem , de gondolom nem kell magyarázni milyenek az emberek, engem akkor gyanúsítottak meg a legjobban amikor tényleg a kolleganővel csak flörtöltem ott ő volt a fiatalabb, sok emberrel ellentétben akiknek savanyú a citrom, igen is a korkülönbség ellenére két ember tud adni a másiknak valami pluszt és nem csupán szexuálisan, nekem annak idején és komoly ráadásul távkapcsolat volt 23 évesen volt 38 éves párom és talán én egy kis színt és lazaságot vittem az életébe viszont nekem meg meglepő volt hogy nem csak akkor hívhattam ha minden rendben volt hanem ha a tanácsára volt szükségem.. Na, nem ragozom tovább, "have a try"! 42 f
2021. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
22voltam mikor osszejottem a parommal aki akkor volt 35 :) 5 es fel eve vagyunk egyutt. (en vagyok a ferfi termeszetesen) szal ha bejon hajra, max nem lesz semmi csak egy menet
2021. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ne menj bele. Mindkettőtöknek lehet ebből majd munkahelyi kellemetlensége. Másrészről az én korosztályom jobban levarr téged. 33F
2021. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%

Nyugodtan bele mehetsz szerintem, ha tetszik.

Csak egy pár dologra figyelj: ne legyen azonos karrier utatok (ne pályázatok majd ugyanarra a pozícióra) és ne legyetek egymás beosztottja.

2021. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem egy területen dolgozunk, ő csak biztonsági őr a telepen. Én irodavezető vagyok.
2021. márc. 29. 09:56
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!